| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2017
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Mladší dorostenky
Mladší žákyně
Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
8287 (8287 hl.)
časová osa gólů
1524 (1524 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
1895 (1895 hl.)
fotky
3844 (3844 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1488 (1488 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1464 (1464 hl.)

Celkem hlasovalo: 18502


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Návštěvní kniha
Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

L 20:11 - 28.5.
Díky za pochvalu :-). Web běží na redakčním systému PhpRS. Dole je odkaz :-).
Luděk Kubát

Martin2 18:19 - 28.5.
Zdravím. Hezké webové stránky, opravdu dobrá práce!
Prosím v jakém systému tento web běží?

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


3.2.2018 Marada Cup - Praha Vršovice (muži)
Vydáno dne 16. 02. 2018 (685 přečtení)

3.2.2018 Marada Cup - Praha Vršovice (muži) 20180302 MARADA Cup 2018 Praha Vršovice (muži)

ÚVOD

  Koncem roku 2017 jsme dostali z Vršovic pozvánku na turnaj. Dle tréninkové morálky a zájmu mužů o házenou se musím přiznat, že jsem dopředu čekal pouze minimální zájem o účast. Nicméně, opak se stal pravdou. Zájem mužů mě velice překvapil a to tak, že jsem se rozhodl přihlásit.

Tímto bych chtěl poděkovat Luďovi Kubátovi, který domluvil vše potřebné k účasti na turnaji. Po prvotních domluvách bylo nahlášeno neskutečných 16 hráčů. Dva týdny před začátkem turnaje byl počet zredukován o jednoho hráče a tak jsme svolali schůzi, na které jsme se domluvili na konkrétních informacích o ubytování a odjezdu. Zde patří VELIKÁNSKÉ DÍKY Davidu Staňovi, který domluvil perfektní ubytování a sehnal lístky na vlak. Byl jsem rád, že se po dlouhé době muži domluvili a odhodlali se vyjet na turnaj a využít tak příležitosti potkat se i s někým jiným, než s mužstvy z naší ligy. Dále, že se nás sešel takový vysoký počet a v podstatě na každém postu mohou být dva hráči a my si budeme moci vyzkoušet spousty natrénovaných akcí :-). Ovšem den před odjezdem jsme se dozvěděli, že nám nejedou 2 spojky. My však neházeli flintu do žita.

  Cílem turnaje bylo užít si ho, vyzkoušet si taktiku, pracovat s tím co je, neskončit poslední a hlavně odehrát ho za střízliva. Na to, co nás čekalo, si myslím, že se povedlo….
  Doba utkání byla 1x 25 minut a do skupiny jsme dostali Kutnou Horu, Rokycany a Vršovice „A“. Nikoho jsme neznali a vůbec jsme nevěděli, jak k tomu máme přistoupit. Pro připomenutí, jeli jsme bez tří spojek. Účast nepotvrdil nebo odřekl David Šilhavý, Jiří Frimmel a David Staňa. Na druhou stranu jsme mohli zapojit nového hráče Michala Kubíčka.
ZÁPASY

1)  Újezd u Brna : Kutná Hora 13:16

  První zápas jsme odehráli těsně po příjezdu do Vršovic, protože díky skvělému navigátorovi Tomovi Staňovi jsme to málem nestihli :-). K začátku zápasu není co dodat, až na jedinou a důležitou věc, že k už tak oslabenému kádru se přidal Také Michal Kučera, který si po 10 min na hřišti otočil koleno a tím zakončil své vystupování na turnaji. Snažil se s námi nadále zůstat až do konce turnaje, ale nakonec raději předčasně odcestoval domů. My mu samozřejmě přejeme brzké uzdravení. I přes splácanou sestavu byl zápas vcelku vyrovnaný. Hodně šancí nebylo proměněno jak na jedné tak druhé straně. Ke konci zápasu jsme začali dělat technické chyby a soupeř nás potrestal třemi trháky a my už jsme nestihli vyrovnat.

2)  Újezd u Brna : Rokycany 12:17

  Velice podobné utkání tomu předešlému. Ze začátku vyrovnaná partie. Myslím si, že jsme byli i o něco lepší, ale vždy když jsme získali míč, nepodařilo se nám šanci proměnit a tím pádem se trhnout. V druhé polovině jsme začali dělat spousty individuálních chyb a soupeř nás jednoduše trestal. První půlka dobrá, druhá téměř katastrofa. Za zmínku také stojí, že Michal Kubíček dal svůj první gól za Újezd a proto mu náleží právo „BEČKA“.

3)  Újezd u Brna : Vršovice „A“ 15:12

  Již od začátku šlo vidět, že to bude úplně jiné utkání než ty předešlé. Klucííí se úplně jinak koncentrovali a přistupovali k zápasu. Již od začátku jsme vedli. V půlce utkání jsme sice měli slabou chvilku, ale z toho nás dostal Patrik Bartoš s Marošem Hladíkem. Předvedli skvělý výkon. 10 min před koncem utkání si 4krát vyměnili míč a soupeře 4 góly srazili na kolena. 5 min do konce utkání jsme ještě dali soupeři možnost snížit skóre. Hráli jsme oslabení 4 na 6. Ovšem neskutečnou spoluprací a výkonem za podpory lavičky jsme oslabení v poměru 2:1 přežili a poté jsme již soupeři nedovolili, aby nás dotáhl. Za zmínku zajisté stojí velice dobrá obrana Michala Kubíčka na křídle.

  V žádném se zápasů jsem nezmínil výkon brankařů. Myslím si, že není totiž potřeba nějakým způsobem kteréhokoliv kritizovat. Předvedli stabilní výkony a zajisté nám pomohli se soupeřem držet krok. Na turnaji byli 3 a rovnoměrně se střídali.

  Po 2 prohrách a 1 výhře jsme skončili na 3. místě ve skupině a tím pádem jsme hráli o umístění na posledních 4 místech. O to, zda budeme hrát o 5.- 6. místo nebo 7.- 8., jsme se utkali s Vršovice „B“.

4)  Újezd u Brna : Vršovice „B“ 16:7

  Soupeřův tým byl složený i z několika starších hráčů a vzhledem k předešlým výsledkům bylo jasné, že by se mělo jednat o nejjednodušší zápas na turnaji. Bylo tomu tak. I když ze začátku, jako u ostatních zápasů, jsme se tahali. Ovšem díky skvělým výkonům Patrika Bartoše na pravé spojce, Jiřího Vymazala na pivotu a Maroše Hladíka křídle jsme zápas ovládli. Během zápasů bylo i pár světlých momentů v přechodu do rychlého útoku a také trháků. Co se týče střelby, tak nejhorší výkon jsem podal já a to s počtem 0 gólů.

  Po výhře následoval zápas o 5.- 6. místo. Všichni jsme toho už měli za celý den plné zuby a to se také promítlo na posledním utkání.

5)  Újezd u Brna : Úvaly nevím výsledek, ale prohráli jsme asi o 6 gólů

  Únava na hráčích byla poznat od první minuty. Měli jsme spousty chyb, které soupeř jednoduše trestal. Bylo také spousty neproměněných šancí. Prostě šlo vidět, že v zúžené sestavě už jsme prostě nemohli. Jan Lattenberg a Pavel Palán už tahali nohy po zemi. Díky brankáři jsme nedostali 2x větší nakládačku než skončil finální výsledek. Jednoduše řečeno, zápas jsme nezvládli.  Po prohře jsme dosáhli na krásné 6. místo. Poděkování patří všem klukům, kteří bojovali až do konce. Velká gratulace Mariánovi Hladíkovi, který se stal nejlepším hráčem (střelcem) turnaje. Byl opravdu dobrý a zasloužil si to. Celý turnaj se vyvedl. Ač s malými komplikacemi jsme všechny cíle splnili. Dokonce, a to jsem pyšnej, jsme zvládli i ten alkohol. Ovšem co se dělo po turnaji, to už je z úplně jiného soudku…

Facebookové komenty[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Honza Lattenberg | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor