replica bag manufacturers

ecefy 16:26 - 21.5.

17.2.2018 SK Kuřim „B“ : TJ Sokol Újezd u Brna (st. žáci)
Vydáno dne 18. 02. 2018 (231 přečtení)

17.2.2018 SK Kuřim „B“ : TJ Sokol Újezd u Brna (st. žáci) 20180217 Kuřim "B" (st. žáci) SK Kuřim „B“ : TJ Sokol Újezd u Brna 20:36 (8:17)

Očekávaná výhra :-).

V prvním „jarním“ zápase jsme zavítali do Kuřimi, kde nás čekal aktuálně poslední celek naší ligy. I když jsme jeli v počtu pouze 6 hráčů do pole a brankář, vůbec jsme si nepřipouštěli, že by tento náš výlet nedopadl vítězně (hráli pouze originál starší žáci bez podpory mladších, neboť ti byli na dvoudenním turnaji v Novém Veselí). Vždyť na podzim jsme doma stejného soupeře deklasovali 41:17 a odstartovali tak úspěšně novou sezonu. Otázkou pouze bylo, jestli pivot Radek vydrží hrát celý zápas bez střídání, ale Radek to nakonec bez větších problémů dal.

Hned od prvních minut zápasu jsme začali naprosto koncentrovaně v obraně a stejně tak Šimon v bráně zabral hned od začátku a několik tutovek soupeři chytil. V útoku (pokud to nebyl z naší strany trhák), jsme se zdrželi maximálně 15 vteřin, kdy jsme hned po dvou třech přihrávkách individuálně zakončovali. Naše obrana byla na začátku zápasu dokonce tak dobrá, že kluci sami od sebe dokázali obranný systém změnit na 4+2 hned poté, co soupeř přešel na hru se dvěma pivoty! Z lavičky nebylo nutné dávat skoro žádné pokyny, od trenéra pouze znělo přání zahrát nějaký ten signál, takže Drogba a Fake bylo to jediné, co se neslo éterem. Tedy kromě nepříjemných bubnů domácích fanoušků, na které měli někteří naši hráči silnou alergii a dokonce navrhovali, aby naše křídlo, běžící po lajně kolem těch dvou šílených bubeníků, lehce vyšláplo ze hřiště a tyto bubny navždy umlčelo. S vývojem zápasu však elán těchto drummerů naštěstí uvadal, takže oni i jejich nástroje dnešní utkání ve zdraví přežili.

Zápas tohoto druhu, kdy máme nad soupeřem jasnou převahu, by měl posloužit k procvičení různých herních situací, jako například zahrát si nějaké ty nacvičené signály. Opak byl pravdou. Drogbu kluci zahráli snad až na desátý pokus a jeden jediný Fake si nechali až na poslední minutu zápasu… není to ale trochu škoda?

Ne „mužem“, ale hamounem zápasu se stal jednoznačně Robas, který dal nejen třicátý, ale zároveň i první a poslední gól zápasu! Stanovil tak novou kategorii – takzvané RGT - Robasův golden tripl – tato kategorie ještě nemá svoje ocenění, ale levné to tedy rozhodně nebude! Do zápasu se svým osobitým způsobem zapsal i Milde, jenž chvílemi přitrdil obranu až na samou hranici. A když hranici překročil a všiml si toho i rozhodčí, tak z toho byly hned 2 minuty, které ovšem omylem dostal za Mildeho David, který sice byl v tu chvíli poblíž, ale s Mildeho obranou řežbou měl pramálo společného. Ten udivený výraz v Davidových očích, když ho rozhodčí vyhodil na 2 minuty, jsem ten den již jednou viděl a to v očích snowboardistky Ester Ledecké, když dojela do cíle super-G a nemohla věřit tomu, že je první!

Na závěr uvádím opravdové počty gólů našich borců, neboť to, co je k vidění v oficiálním zápise z tohoto zápasu na svazových stránkách, se realitou docela rozchází… Robas 13, Milde 10, Michal 7, David 6, Radek a Honza bez střeleckého zápisu.

SVAZOVÉ PŘEHLEDY

Autor: Pavel Víška | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek