| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2017
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Mladší dorostenky
Mladší žákyně
Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
7796 (7796 hl.)
časová osa gólů
1435 (1435 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
1796 (1796 hl.)
fotky
3721 (3721 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1396 (1396 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1372 (1372 hl.)

Celkem hlasovalo: 17516


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Návštěvní kniha
Arkadiusz 1:31 - 23.2.
Reklama na telebimach

azixe 22:37 - 22.2.
zobacz

ewaxudi 22:29 - 22.2.
32 years old Screen Printer Sia from Langley, has hobbies and interests for example quick cars, ball...

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


18.03.2018 Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna (st. žáci)
Vydáno dne 19. 03. 2018 (459 přečtení)

18.03.2018 Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna (st. žáci) 20180318 st. žáci vs. Sokol Juliánov Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna 27:36 (12:19)


Dneska by to šlo :-).


    Takže dneska by to teda šlo… Teda šlo by napsat článek o zápasu našich st. žáků. Jednak jsme vyhráli a také jsme zažili nějaké to vzrůšo v podobě vyvedení jednoho našeho fanouška z tohoto zápasu :-). Přestože venku mrzlo až praštělo, v juliánské nafukovače bylo řádné horko a padaly tam ostrá slova a došlo i na výhrůžky. Ale popravdě řečeno jak horké hlavy rychle vzplály, tak i rychle vychladly a myslím, že už pár minut (u někoho možná až pár hodin) po zápase si na tento incident už ani nevzpomněly.

    Ale věnujme se nejdříve výkonu našich borců, kteří nastoupili bez pivota Radka a křídla Honzy. Z mladších žáků nás posílili jen Marťas a Kuba, takže jsme měli jen jednoho na střídání. Domácí však na tom byli ještě hůře. Bylo jich jen 7 a ještě, nemaje klasického brankáře, se různí hráči během zápasu střídali v brance. Domácí sice měli ve svém středu jednoho opravdu dobrého hráče, ale oproti našemu vyrovnanému družstvu moc šancí neměli. Naši kluci nehráli moc kolektivně a spíše se pouštěli do individuálních akcí, které jim nutno říci docela vycházely. Hromada našich gólů padla z trháků, když domácí poztráceli mnoho míčů při průnicích do naší obrany. V obraně nám dělala problémy jen soupeřova hra přes pivota, kdy jsme z tohoto postu obdrželi alespoň 15 branek. Celkově bylo vidět, že kluky to dnes docela bavilo. Velice dobře se do hry zapojili mladší žáci, kdy Martin dal 4 branky a Kuba se trefil 2 krát z pozice pivota. Šimon v bráně celkem dobrý, jen stále zvedá tu nohu při střelbě z křídla. David a Milde dobrý, oba si dnes konečně uvědomili, že jsou to střelci, a že jako střelci musí prostě střílet a střílet a střílet.

    A jakže to bylo s tím vyvedeným újezdským fanouškem? Milde mladší (syn) hrál, tak jako vždy, pěkně tvrdě a od podlahy a velice rychle si vysloužil napomenutí a 2 minuty. A právě, když mu rozhodčí udělil další 2 minuty za faul na nejlepšího hráče Juliánova, se to stalo. Celá juliánská aréna viděla, že o faul nešlo ani náhodou, a že domácí hráč pouze sám a nezaviněně upadl a dalo by se říct, že faul trochu přifilmoval. Rozhodčí byl však jiného mínění a Milde mladší byl vykázán na lavičku. Jelikož s ním cestou na lavičku cloumal vztek nad touto křivdou, neodpustil si směrem k rozhodčímu (nebo směrem k simulujícímu domácímu hráči?) jedno velice známé pantomimické gesto, které však na hřiště rozhodně nepatří. Snad jen v českém parlamentu si takto poslanci mezi sebou navzájem sdělují, že jsou jedničky a také ho používá v dobré víře v jednom filmu Mr.Been jako kamarádský pozdrav. Rozhodčí si této reakce však nevšiml a zdálo se tedy, že situace je vyřešena.

    Opak byl však pravdou. Milde starší (otec) pozorujíc celou situaci z nějakých pěti metrů jako do té chvíle spořádaný divák, začal mocným, ale laskavým hlasem nabádat domácího hráče k přiznání, že upadl sám, a že o žádný faul v podstatě nešlo. Člověk by si řekl, že čtrnáctiletý žák bude vděčný za to, když mu starší a zkušenější dobře radí, ale kupodivu tomu tak nebylo a směrem k Mildemu staršímu z jeho úst zaznělo něco, jako návrh na pěstní souboj. Milde starší nebyl dalek toho vrthnout na hřiště a výzvu příjmout, ale dokázal se ovládnout a omezil se pouze na slovní odpověď, jejímž obsahem byla spousta jadrných a citově zabarvených slov.

    Na vzniklou situaci nemohl reagovat rozhodčí jinak, než požádat domácího hlavního pořadatele o vyvedení Mildeho staršího ze zápasu. Všem to chvíli trvalo, než jim došlo, o co se vlastně jedná. Milde starší si při nuceném odchodu také neodpustil směrem k rozhodčímu verbální komentář, kdy arbitrovi silně nedoporučoval někdy se ještě ukázat v Újezdě. Ačkoli celá situace může působit hodně vyhroceně, myslím, že horké hlavy už vychladly, a že pan rozhodčí k nám příště nemusí mít rozhodně strach přijet :-):-):-).
Svazové přehledy

20180318 st. žáci vs. Sokol Juliánov - přehled[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Pavel Víška | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor