| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žačky | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
9106 (9106 hl.)
časová osa gólů
1970 (1970 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
2410 (2410 hl.)
fotky
4314 (4314 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1950 (1950 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1938 (1938 hl.)

Celkem hlasovalo: 21688


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


25.03.2018 Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice (st. žáci)
Vydáno dne 26. 03. 2018 (926 přečtení)

25.03.2018 Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice (st. žáci) 20180325 st. žáci vs. HK Ivančice Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice 34:24 (18:12)


Skvělý zápas, kdy i nemohoucí hráli s lehkostí.


    Wow! Tak to byl tedy zápas, o kterém se píše moooc dobře! Byla to taková malá házenkářská pohádka, taková reklama na radost z házené. Výkon veskrze kolektivní, okořeněný doslova explozivním individuálním výkonem Robasovým, dnes hrajícím snad pod vlivem nějakých podpůrných prostředků :-)!

    Na začátku to však moc optimisticky nevypadalo. Davida trápí záda a rameno a kvůli tomuto omezení nebylo jisté, zda-li vůbec bude hrát. Nakonec si nechal rameno odborně zatejpovat od naší oddílové zdravotnice Boženky a řekl, že to zkusí alespoň v pivotu. Druhým, kdo měl problémy s bolavými zády byĺ právě Robas, který se těsně před zápasem vrátil z házenkářského kempu a měl tedy právo být unaven. Jinak jsme byli v plné sestavě s podporou ml.žáků Kuby a Marťase, v bráně byl Šimon.

    Od začátku to byl z naší strany jistý a kolektivní výkon a z mančaftu byla cítit taková jistota, jako letos snad poprvé. Kluci si snažili maximálně vyhovět a uvolňovat jeden druhého a v této činnosti čněl nad ostatní ml.žák Marťas, který si po dvou neúspěšných střelách hned na začátku zápasu uvědomil, že jeho přínos bude daleko větší, když bude balóny rozdávat na proskakující spojky. A pak zde byl Robas na křídle, který si dnes otevřel střelnici. A tím posledním základem našeho úspěchu byl Šimon v bráně, který několikrát dovedl soupeřovi střelce doslova k zoufalství. Šimon chytil dobrých deset tutovek, ale na druhé straně pustil alespoň pět laciných gólů, které byly vyloženě jeho. Tyto góly jdou však zcela jistě na vrub mladické lehkomyslnosti a nekoncentrovanosti, která určitě pomine a potom se máme na co těšit. Jistota v bráně totiž dává každému mančaftu křídla! Toho si kluci važte a ještě více Šimonovi pomáhejte dobrou obranou!

    V zápase jsme se dopustili celkem 15-ti ztrát míče, ale vše jsme nahradili množstvím nádherných akcí, zejména trháků s milimetrovými přihrávkami do běhu a dokonce i přes celé hřiště. Vyjmenovávat kdo koho nádherně uvolnil, by bylo na dlouho, ale dá se říct, že všichni dnes byli jak v rolích střelců, tak i přesných nahrávačů.

    O Robasovi už byla řeč, ale on byl jednoznačně „hvězdou“ zápasu a jeho střelecký výkon byl prostě famózní. 15 gólů za zápas je na křídlo pořádná porce. Vstřelení jubilejního 30-tého gólu ho však překvapivě minulo. Třicítku dal David (celkem 8 branek), který se nakonec i přes bolavá záda a rameno odhodlal i ke střelbě a z pozice pivota se ještě během první půle vrátil na spojku. A jelikož ho to opravdu bolelo, tak musel u té střelby sakra přemýšlet, jak dát gól chytře a technicky a bez zbytečné razance. A určitě mu dnes došlo, že to jde i jinak (třeba na zem pod nohu gólmana), a že to vlastně umí, a že je to docela jednoduché :-). A až ještě objeví kouzlo dnes již skoro zapomenutého podstřelu a klasické vykláněčky (pro což má ideální zděděné předpoklady po obou dědech a nepatrně i po svém otci ), tak zjistí, jak pestré a pro gólmana nečitelné může jeho zakončení být. Milde dnes kromě 5 branek získal i svými nebojácnými průniky 3 sedmičky. Honza, dnes hrající na spojce, vsítil 3 góly a kromě toho měl i spoustu dalších šancí a Michal (dnes 2 góly) na tom byl podobně. Marťas 1 gól a Kuba bez zápisu, ale oba jsou ještě ml.žáci, a kdo viděl jejich spolupráci v zápase v nižší kategorii, tak musí uznat, že jsou to oba hráči s ohromným potenciálem a budoucností. Pivoti Radek a Adrian dnes bez gólového zápisu.
Svazové přehledy

20180325 st. žáci vs. HK Ivančice - přehled[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Pavel Víška | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor