yqyzymad 19:56 - 25.5.
odzyskiwanie danych z macierzy cennik

22.04.2018 SKKP Handball Brno A - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci)
Vydáno dne 26. 04. 2018 (144 přečtení)

22.04.2018 SKKP Handball Brno A - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci) 20180422 ml. dorost vs. SKKP Handball A - foto SKKP Handball Brno A - TJ Sokol Újezd u Brna 32:45 (14:22)

Opět jsme se snažili přizpůsobit.

Vždycky několik dní před zápasem dáváme na Facebook anketu na téma, kdo z hráčů pojede a jak, abychom zajistili dostatek vozidel. Nevím, zda je problém v psaní nebo čtení, ale na nedělním srazu na hřišti jsme zjistili, že máme tolik hráčů, že je ani nepobereme. A to už si Luděk půjčoval větší auto. Naštěstí se našli dobrovolnici, kteří se na cestu vydali autobusem a my mohli odjet směr KP Brno.

Jelikož Áčko je slabší než Béčko, byla šance na výhru veliká. Jak už to ale u chlapců bývá, obvykle soupeře podceníme nebo se přizpůsobíme. Zažili jsme to již mockrát. Na lavičce byla na střídání kompletní sestava, takže jsme mohli točit hráče dle libosti. V první půlce jsme dali několik gólů z trháku, kdy pozorný Ondra vypíchl přihrávku a překvapenému soupeři nezbývalo nic jiného, než sledovat Ondrovo zakončení. Jednu přihrávku vypíchl také David, kterému ve druhé vlně naštěstí sekundoval Ondra. David trefil tyčku tak dokonale, že se míč odrazil přímo do rukou dobíhajícího druhovlňáka :-). David se naštěsti rozestřílel ve druhé půlce a spolu s Ondrou, Atomem a Lukynem patřil k nejlepším střelcům.

O přestávce Luďa rozdal pokyny, ale většinou, dnešek nevyjímaje, to pánové berou na lehkou váhu. V osmé minutě za stavu 5:5 musel rozčilený trenér vzít time out, jelikož danou taktiku pánové neplnili a naprosto se přizpůsobili hře domácích. Každý (mimo brankaře) si dal 10 kliků na probrání. Pomohlo to. Hráči byli jako vyměnění a začali makat jako nikdy. Hra se zrychlila a Brno mohlo děkovat brankařům, protože minimálně 15 tutových gólů vychytali a zabránili tak debaklu. Posledních několik minut jsme prostřídali sestavu a na hřišti byli pouze starší žáci a pár kluků ročníku 2002. Na ose gólů je vidět, že to nebylo úplně ono :-).

Za zmínku ještě stojí autoři jubilejních gólů. 30. dal Lukyn Knos a 40. David Víška. Tímto jim děkujeme a na příštím domacím zápase vybereme. :-)