| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
8376 (8376 hl.)
časová osa gólů
1550 (1550 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
1927 (1927 hl.)
fotky
3881 (3881 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1514 (1514 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1500 (1500 hl.)

Celkem hlasovalo: 18748


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


9.9.2018 Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice (muži)
Vydáno dne 11. 09. 2018 (505 přečtení)

9.9.2018 Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice (muži) 20180909 muži vs. Sokol Nové Bránice Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice 31:25 (17:11)


Konečně bráníme.

     Po úmorném létě konečně začala soutěž mužů. Měnínští hráči se vrátili do mateřského klubu a v této sezóně budou naším soupeřem. Zásadní změnou v našem mužstvu je oživení „mladou krví“, příchodem starších dorostenců. Mladíci Atom, Lukáš a Kroša přinesli do hry velké oživení, na které jsme se těšili, protože jejich kvality známe z mládežnických soutěží. Jak obstojí v mužské kategorii už ukázali v přípravných utkáních. Jejich obratnost, rychlost a proskoky slibovaly pěknou podívanou, na kterou jsem se těšil. Obavy panovaly z naše obrany, které pořád hodně chybělo ke spokojenosti. Do dnešního utkání také nastoupil Honza Purket, hostující z Telnice.

     Utkání začala základní šestka zkušenějších hráčů. Rozpačitý úvod nenaznačoval výrazné zlepšení proti minulé sezóně. V obraně to jiskřilo a útoky svazovala statická hra. Mírné vedení hostů přinutilo hrajícího trenéra Bagra troch zamíchat sestavou. Na hřiště se postupně dostali mladíci a hra začala dostávat šťávu. Kluci strhli i ostatní k pohybu a začala rychlá házená, na kterou jsme se těšili. Ale velkým překvapením byla naše obrana, která od začátku fungovala výborně. Zdvojování a přerušování soupeře bylo ukázkové. Nasazená laťka vydržela do konce poločasu a omlazený tým občas měnil svoji premiéru v exhibici. Škoda, že se trochu zadrhnul Maroš, kterému po dobrém začátku nevyšlo pár těžkých zakončení a musel se znovu hledat. Poločas skončil krásným výsledkem 17:11.

     Začátek druhé části hry se ale vůbec nepovedl. Jiskra mužstva zmizela a hosté začali snižovat náskok. Spoleh byl pořád na výbornou obranu a skvěle chytajícího Toma v brance. Vypadalo by to úplně jinak, kdyby se proměňovaly sedmičky a vyložené šance. Poločas také poznamenalo četné vylučování. Bráničtí se snažili zápas zdramatizovat a po snížení náskoku na 22:20 se jim to na chvíli podařilo. Naši kluci našli ztracenou jiskru a rychlými akcemi hostům zase odskočili. Také Maroš se našel a připojil se k mladíkům, kteří brankově ovládli zápas. Při konečném výsledku 31:25 nás nemusí mrzet pět nedaných sedmiček a spoustu neproměněných vyložených šancí. Je zdvižený prst, příště nám můžou tyto branky chybět. Velkou pochvalu má gólman a klobouk dolů před kompaktní obranou, kterou jsem tu už dlouho neviděl.

     Hoši, děkujeme za krásný zápas a budeme se těšit na další.


Svazové přehledy

20180909 muži vs. Sokol Nové Bránice - fotoFacebookové komenty[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Ivan M | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor