afibezi 19:55 - 14.11.

ihemo 17:20 - 14.11.
kamagra w zelu

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

14.10.2018 Sokol Újezd u Brna - HK Zbrojovka Vsetín (st. dorci)
Vydáno dne 18. 10. 2018 (183 přečtení)

14.10.2018 Sokol Újezd u Brna - HK Zbrojovka Vsetín (st. dorci) 20181014-st.dorci vs HK Zbrojovka Vsetín foto Sokol Újezd u Brna - HK Zbrojovka Vsetín 40:35 (18:20)

Body jsou doma.

Do nedělního zápasu jsme vstoupili s počtem 12 hráčů, díky podpoře 3 mladších dorostenců. Již před zápasem jsme měli od hostujícího trenéra informaci, že Vsetín přijel v oslabené sestavě. Na to se ovšem historie neptá a každopádně jsme si řekli, že to vůbec nebudeme brát v potaz a o to budeme hrát lépe, abychom v letošní sezóně získali první vítězství.

Ze začátku nám dělal problém kombinační útok soupeře. Špatně jsme hosty při jejich signálech přebírali a dostávali jsme jednoduché branky. Díky útoku se nám s nimi dařilo držet krok a nenechali jsme si je odskočit. Jednoduchými góly za proskoků a rychlých přechodů jsme drželi téměř nerozhodný stav. Ovšem, pokud se zaměřím na neproměněné šance našich pivotů... Chlapi je potřeba se nad sebou zamyslet!!! Z rychlých přechodů mohlo být rozhodnuto hned po první půlce.

Postupem času jsme dokázali ubránit soupeřův kombinační útok, ale začali jsme dostávat góly ze střelby z dálky. Ve druhém poločase jsme se zaměřili na přistupování ke střelcům a podařilo se nám je rozhodit takovým způsobem, že jejich střely končily vedle brány. Ovšem i nadále jsme měli problém se zakončováním z vyložených šancí. 20 minut druhé půle probíhala hra v duchu gól za gól. Dobré momenty v naší obraně střídali špatné a ještě asi 4 minuty před koncem, při vypjatém nerozhodném stavu, jsme si při soupeřově „tajmu“ řekli, že se zaměříme na přistupování ke střelcům a útok zklidníme a půjdeme do vyložených šancí.

Poprvé za zápas borci poslechli na delší dobu jak 2 minuty a závěr nám vyšel. Podařilo se nám odskočit soupeři o 2 góly. Hostům už nezbývalo moc času, začali hrát zbrkle, my toho využili a přidali další góly. Skvělá tečka za zápasem se podařila spojkám. Krásnou nahazovačkou Atoma zakončil úspěšně Kroša a dal tak konečnou podobu výsledku 40:35.