| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
8418 (8418 hl.)
časová osa gólů
1579 (1579 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
1952 (1952 hl.)
fotky
3908 (3908 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1537 (1537 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1529 (1529 hl.)

Celkem hlasovalo: 18923


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


28.10.2018 Sokol Hostěrádky - Sokol Újezd u Brna (muži)
Vydáno dne 08. 11. 2018 (385 přečtení)

28.10.2018 Sokol Hostěrádky - Sokol Újezd u Brna (muži) 20181028-muži vs. Sokol Hostěrádky Sokol Hostěrádky - Sokol Újezd u Brna 21:36 (9:18)


Historická demolice.

     Poslední venkovní zápas v Hostěrádkách byl spíše demonstrací přicházející zimy. Zimní bundy a čepice byly nutným doplňkem. Tento luxus si ale hráči nemohli dovolit, proto nám jich bylo až líto. Domácím ještě ke všemu chyběl zraněný Richard Šenkyřík, kterému všichni přejeme brzké uzdravení.
     Začátek zápasu odpovídal chladnému počasí. Pohyb hráčů byl mírně zpomalený, ale brankářské reakce nebyly o moc rychlejší. Vypadalo to jako opatrný začátek, ale bylo to vlastně zahřívací kolečko, než se aktéři dostali na provozní teplotu. Také mokrý balón moc střelcům nepřál a všechno se rozjíždělo pomaleji. Změna začala od stavu 4:4. Po získání míče v obraně se hra rychle přenesla a kluci dávali branky do odkryté obrany. Do plných se útočilo těžko, ale sem tam se nějaká díra, kterou jsme využili, ukázala. Z dálky se nám střelba moc nedařila, ale mokro se podepsalo i na pokusech domácích. Obrana nebyla špatná, ale pivot domácích někdy dostával hodně volna. S nastupujícím vedením našich se do hry dostal klid a někdy až moc velké uvolnění. Aspoň se na hřišti příliš nejiskřilo a vše probíhalo v klidu do poločasového vedení 9:18.
     Když mluvím o klidu vnímáním diváka, neznamená to, že kluci na hřišti odpočívali. Naopak. Poctivou dřinou v obraně se odměňovali rychlým přechodem do útoku, kdy se do zakončení nedostávali jenom naši rychlí mladíci, ale i zkušenější spoluhráči. Hra do plné obrany nebyla přesvědčivá, ale vzhledem k zimě, mokru a hlavně přesvědčivému vedení to nikomu (z hostů) nedělalo vrásky. Neproměněné sedmičky a vyložené šance už jsme brali, jako příjemné téma k diskuzi s domácím obecenstvem, které asi naši dobrou náladu až tak nesdílelo. Ještě došlo k nešetrnému zákroku domácího brankáře na našeho hráče v trháku na hranici šestky, za který viděl gólman přímou červenou kartu. Po nastoupení „Vacka“ do branky už se bavilo celé publikum, protože o výsledku už bylo dávno rozhodnuto.
     Shrnutí na závěr. Branky zraněného Richarda, dával jich tak 10-13, by stejně nepomohly a kdyby naši hoši si z toho nedělali v určitých situacích srandu, na našem kontě by bylo hodně přes 40 branek. Nezbývá nic jiného, než poděkovat našemu družstvu za předvedený výkon a za historickou demolici rivala z Hostěrádek.


Svazové přehledy

20181028-muži vs. Sokol HostěrádkyFacebookové komenty[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Ivan M | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor