Aleks 10:01 - 24.3.
Odzysk danych z dysku zewnetrznego Kielce

3.11.2018 Sokol Újezd u Brna - TJ Fatra Slavia Napajedla (st. dorci)
Vydáno dne 14. 11. 2018 (202 přečtení)

3.11.2018 Sokol Újezd u Brna - TJ Fatra Slavia Napajedla (st. dorci) 20181103-st. dorci vs Slavia Napajedla - přehled TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Fatra Slavia Napajedla 44:45 (18:26)

Nekonečná přestřelka.

Vypadá to, že se budu opakovat, ale jinak se to nedá snad už napsat. Opět nás čekal zápas, ve kterém jsme se s výhodou téměř domácího prostředí, mohli poprat o další body do tabulky. Kromě stále zraněného Lukáše Knose jsme se museli obejít také bez další spojky Ondřeje Krošíka a křídla Michala Gajdy. Opět jsme byli nuceni požádat o pomoc hráče z řad mladších dorostenců.

Jak napovídá konečný výsledek, tak utkání se obešlo téměř bez obrany. Naše defenziva měla problém především se dvěma útočícími spojkami, které nám dávaly góly hlavně z rychlých přechodů. Především hráč Jirák, který využíval svoji výškovou převahu, ale také sílu. Dostal míč na půlce a buďto prošel sám a zakončoval nebo uvolňoval svoje spoluhráče, kteří také neměli problém se střelami. Po poločasovém výsledku jsem myslel, že je konec zápasu a jen doufal, že naši kluci nebudou pokračovat ve výkonu, který předváděli posledních 10 minut, protože by to skončilo katastrofou.

Po poločase, kdy soupeř vedl o 8 gólů a přidal další 3 jsem opravdu chtěl hodit flintu do žita. Nicméně jsem tak neučinil a vytáhli jsme osobní obranu na již dvě zmiňované nejlepší spojky soupeře. Naše obrana dělala soupeři velké problémy a ten začal ztrácet míče a my jsme toho využívali. Velikánskou pochvalu zaslouží Tomáš Kachlík, který vstřelil 22 branek, ale taky David Víška, který byl 11ti gólový. Samozřejmě patří velké díky všem klukům, kteří nesložili zbraně a 2 minuty před koncem snížili skóre na 2 branky. Po vytažené osobní obraně a posledním úspěšném zákroku Petra Koláře, jsme měli cca 20 vteřin na vyrovnání skóre. Podařilo se nám dopravit míč na pravé křídlo a to konkrétně na Šimona Marka, který vystřelil a dal gól. Během letu míče však zazněl závěrečný klakson. Je to škoda. Chyběla půl vteřinka a z již tak nepříznivého výsledku mohla být remíza

I tak si myslím, že v takovém složení jakém jsme byli a při výsledku po začátku druhého poločasu, kdy jsme prohrávali o 11 branek to byl skvělý výsledek. Děkujeme!!!