| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2017
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Mladší dorostenky
Mladší žákyně
Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
7796 (7796 hl.)
časová osa gólů
1435 (1435 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
1796 (1796 hl.)
fotky
3721 (3721 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1396 (1396 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1372 (1372 hl.)

Celkem hlasovalo: 17516


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Návštěvní kniha
Arkadiusz 1:31 - 23.2.
Reklama na telebimach

azixe 22:37 - 22.2.
zobacz

ewaxudi 22:29 - 22.2.
32 years old Screen Printer Sia from Langley, has hobbies and interests for example quick cars, ball...

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


24.11.2018 SK Žeravice - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenky)
Vydáno dne 25. 11. 2018 (148 přečtení)

24.11.2018 SK Žeravice - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenky) 20181124 -ml. dorky vs. SK Žeravice SK Žeravice - TJ Sokol Újezd u Brna 35:20 (20:11)


Prohra, ale lepšíme se.


    Na zápas s Žeravicemi jsme přijeli téměř kompletní, v počtu 12 děvčat. Všechny holky sice ještě nejsou úplně fit, ale část zápasu už zvládnou uběhat, případně odkulhat. Pro realizační tým je to vítaná změna, protože začatek sezóny jsme začali s tolika zraněnýma, že jsem se bál, že zápasy ani nedohrajeme. Jezdili jsme v osmi a to na lavičce byly i holky s berlemi, které byly určené pouze na sedmičky. Musím moc poděkovat starším žačkám, Danče, Simče a Adélce, které musely první zápasy odehrát bez střídání a na postech, na které si vůbec nevěřily. Jinak to prostě nešlo. Pochvalu si pochopitelně zaslouží i torzo dorostenek. Denča, Týna, Zuzka a Alča. Nakonec si nechávám největší poklonu a to brankařce Barče, která k nám hostuje z Měnína a za obranou (někdy i bez obrany :-)) stabilně předvádí nádherné zákroky. Dnešek nebyl výjimkou.

    Etapa berlovek už je doufám minulostí a my už na trénincích konečně budeme moct trénovat v plném počtu :-).

    Už minulý zápas vypadal jako házená (komentovala ho Radka) a kdyby se Denisa nenechala vyloučit, věřím, že by i body mohly být :-).

     Teď už ale k zápasu v Přerově. Holky, ať už v obraně nebo v útoku, střídaly momenty, které byly hodně povedené, s okamžiky, kdy jakoby nebyly duchem přítomné. Koncentrace na hru nepochopitelně kolísala mezi 100% a nulou a tak jsme nikdy nevěděli, kdy přijde technická chyba. Dokázali jsme krásně vystupovat proti útočnicím, kdy šestka ořízla křídlo, pětka a čtyřka se vysusuly ke svým soupeřkám a křídlo udělalo dabl. Super, že? O útok později jsme ztroskotali na jednoduché cloně pivota a levá spojka hrála 1 na 1, kdy k dispozici měla 4 metry prostoru.

    V útoku jsme se rozjížděli těžko, protože pohyb bez míče nám nic neříkal. Teprve po brzkém tajmu se děvčata trošku rozpohybovala. Výsledkem byly dvě branky Simči, kterou krásně uvolnila pravá spojka a gól Adélky, která seběhla do druhého pivota a po věrohodném náznaku střely levé spojky a následné nahrávce, bez problému zakončila. Jen ten loket mohl být výš :-).

    Na spojkách se většinou střídaly a hru tvořily Alča, Linda, Denisa, Týna a Terka. Posledně jmenovaná ukázala kromě výborných střel i perfektní tah na branku. Z pravé spojky si nabíhala pro míč od střeďačky a mířila mezi druhého a třetího obránce. Dvojka Terku kontaktovala z boku a trochu ji otočila ze směru běhu. Naše hráčka střet kvůli zraněné noze neustála a poroučela se k zemi. Druhá obránkyně zavrávorala a padala přes ni, a v povodní dráze jejího běhu. Proti naší spojce vyběhla i třetí obránkyně s takovou agresivitou a načasováním, že dorazila na místo tesně po okamžiku střetu. Výsledkem byla srážka hlavami mezi dvojkou a trojkou a veliký pláč. Terce se nic nestalo a být to ve známé pohádce, mohla by nosit šerpu s nápisem: Dvě jednou ranou.

    Jak už jsem psal, světlé okamžiky se střídaly s těmi méně světlými a byla vidět veliká nesehranost. Julča je nová, takže ta má času dost, ale Zuzka, Áďa a Alča v tomto utkání malinko pospávaly. Další výzvou je pro realizační tým nedůvěra několika děvčat ve vlastní schopnosti a tím pádem i hraní hluboko pod jejich možnosti. Teď nás čekají ještě dva zápasy a potom zimní pauza, kde jak doufám, kvalitně potrénujeme, abychom se na jaře přestavili v trošku lepším světle.
SVAZOVÉ PŘEHLEDY

20181124 -ml. dorky vs. SK Žeravice - přehled[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Luděk | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor