1489 (1489 hl.)
1464 (1464 hl.)

Celkem hlasovalo: 18513

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

L 20:11 - 28.5.
Díky za pochvalu :-). Web běží na redakčním systému PhpRS. Dole je odkaz :-).
Luděk Kubát

Martin2 18:19 - 28.5.
Zdravím. Hezké webové stránky, opravdu dobrá práce!
Prosím v jakém systému tento web běží?

1.12.2018 TJ Sokol Dolní Cerekev - TJ Sokol Újezd u Brna (st. dorci)
Vydáno dne 11. 12. 2018 (270 přečtení)

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN"> <html> <head> <meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1250"> <meta name="generator" content="PSPad editor, www.pspad.com"> <title>1.12.2018 TJ Sokol Dolní Cerekev - TJ Sokol Újezd u Brna (st. dorci) 20181201 st. dorci vs. TJ Dolní Cerekev - přehled TJ Sokol Dolní Cerekev - TJ Sokol Újezd u Brna 31:30 (17:13)

Překvapivá prohra.

Na předposlední zápas podzimní části sezóny jsme jeli na půdu Dolní Cerekve, týmu, který doposud nezískal jediný bod. Kromě Davida Víšky jsme se museli obejít bez podpory mladších dorostenců, a tak jsme měli na střídání pouze jednoho hráče. Jiřího Vymazala navíc trápí zranění (ovšem v zápase vždy odevzdá své maximum), ale kromě postu pivota jsme museli odehrát zápas bez střídání. Byl to jeden s faktorů, který ovlivnil výsledek utkání.

Na klucích šlo vidět již od začátku zápasu, že nejsou ve své kůži. V prvním poločase jsme dostávali jednoduché góly z dálky a po sebězích soupeře. Sami jsme se v útoku trápili, abychom vůbec vstřelili brnaku. Absolutně jsme se přizpůsobili hře soupeře, a tak jsme poločas prohráli 17:13. O poločase dostali kluci vyčiněno a měli se každý zamyslet, jaký výsledek zde chceme předvést.

Po poločase se kluci dali dohromady a začali perfektně bránit a my jsme během 19 minut dostali pouze 5 branek. Ovšem ani ty jsme nemuseli dostat, pokud by mužstvo podržel brankář Petr Kolář. Bohužel měl smolný den a padaly mu do branky míče z odhozených střel, při pasivitě nebo z nulových úhlů. Nicméně každý den není posvícení a navíc člověk se nejlépe učí z vlastních chyb. V útoku, také díky nesmyslným vyloučením, jsme nebyli schopni využít naši defenzivní převahu a dostat se k lepšímu skóre než -1 gól. V závěru hry nám opět soupeř utekl na 3 branky. Do konce utkání zbývaly necelé 2 minuty a my jsme hráli přesilovku 6 na 4. Po vysunuté osobní obraně jsme opět snížili na rozdíl jedné branky. 20 vteřin před koncem soupeř rozehrával po obdrženém gólu a nám se během chvilky opět podařilo získat míč. Nejlepší hráč zápasu, Ondřej Krošík, běžel sám na brankáře, ale nečekaně zakončil metr nad bránu. Soupeři se již zbývající vteřiny podařilo udržet míč a my jsme tak utrpěli prohru 31:30. Je to škoda, ale jak jsme již psal, chyba je nejlepší učitel. Kluci aspoň vědí, že se nevyplácí podceňovat žádné mužstvo.