| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
8418 (8418 hl.)
časová osa gólů
1579 (1579 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
1952 (1952 hl.)
fotky
3908 (3908 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1537 (1537 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1529 (1529 hl.)

Celkem hlasovalo: 18923


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


8.12.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice (ml. dorci)
Vydáno dne 13. 12. 2018 (503 přečtení)

8.12.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice (ml. dorci) 20181208 ml. dorci vs. SHC Moloměřice - foto TJ Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice 28:27 (12:10)


Nesehranost byla až hmatatelná.

    Snad poprvé v této sezoně jsme měli k dispozici téměř všechny hráče a dalo by se tedy říct, že to bude naše výhoda. Ale nebylo tomu tak docela, protože když se spoluhráči po delší době potkají až na zápase a bez tréninkové zkušenosti, jak to asi může vypadat?

    Naše útočná hra byla plná nepřesností, každý se snažil zakončovat akce hned po jedné či dvou přihrávkách. Sehrát nějakou delší akci s více přihrávkami byla čirá utopie. Individualismus čišel skoro z každého hráče a k tomu hromada ztrát míčů, naivních přihrávek a zbrklých pokusů o založení rychlých útoků. V obraně pak někteří jedinci před bráněním soupeřových spojek dávali přednost úpravě svých rozvrkočených kadeří. Obrana tradičně měkká a nedůrazná, bez vystupování ke střelcům. Po takovýchto kritických větách většinou pokračuji v komentáři k většině zápasů tím, že konstatuji, že jsme prohráli naprosto zaslouženě, ale dnes to přece podle výsledku dopadlo našim těsným vítězstvím, avšak o jeho zaslouženosti se dá vážně pochybovat.

    Přestože jsme téměř po celý zápas vedli o pár gólů, byl to soupeř, který se dokázal neustále zlepšovat, aby v konečném závěru sahal i po nějakých bodech. Nápor hostí jsme dokázali v poslední desetiminutovce alespoň přibrzdit tím, že do obrany Marťase Flajšingera střídali vysocí hrači a tvořivý st.žák se tak mohl soustředit jen na útok. Náš jediný problém v útočné fázi byla absolutní nespolupráce všech tří spojek (nekřížení, nenavazování), čímž jsme vůbec nedokázali rozhýbat soupeřovu obranu a z toho pak logicky plynulo střelecké trápení Davida a Pepy. Spolupráce s pivotem mírně řečeno vázla, časté pokusy propašovat balón na šestku měly sice dobrou myšlenku, ale realizace byla zoufalá. Michal Gajda, Martin Jandl, Martin Máša a Honza Pokorný dali nějaké branky, ale mohlo to být i lepší. Šimon stál v bráně velice dobře, takže ho trefilo plno balónů. Závěr zápasu byl pro nezaujatého diváka jistě napínavý, ale pro trenéry to bylo na srdeční zástavu…

    Poslední zápas podzimní části a výhra k tomu. Chtělo by se říct konec dobrý, všechno dobré, ale není to tak jednoznačné. Bez lepší účasti na tréninku se nikam neposuneme. V lepší jaro však musíme doufat a věřit.Svazové přehledy

20181208 ml. dorci vs. SHC Moloměřice - přehledFacebookové komenty[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Pavel Víška | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor