| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
8723 (8723 hl.)
časová osa gólů
1724 (1724 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
2094 (2094 hl.)
fotky
4063 (4063 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1670 (1670 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1658 (1658 hl.)

Celkem hlasovalo: 19932


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


23.2.2019 Sokol Újezd u Brna - Tatran Litovel (st. dorci)
Vydáno dne 26. 02. 2019 (448 přečtení)

23.2.2019 Sokol Újezd u Brna - Tatran Litovel (st. dorci) 20190223 st. dorci vs. Tatran Litovel - přehled Sokol Újezd u Brna - Tatran Litovel 30:39 (16:20)


Soupeř nám utekl až v závěru první půle.

    
Tak jako ml. dorostenci začali svou sezónu domácím zápasem (a k tomuto zápasu nešlo napsat žádný delší komentář, protože nebylo moc o čem psát), tak i st. dorostenci si odbyli svou letošní premiéru. Přivítali jsme aktuálně první celek tabulky, TJ Tatran Litovel.
    Ze soupeře šel již při rozcvičení respekt, Litovelští působili jako nabuzený a „profesionální“ tým, který se umí prezentovat a snaží se nahnat soupeři strach třeba i hlasitým předzápasovým pokřikem. V jakém kontrastu k těmto „hladovým vlkům“ při rozcvičení působila naše pohodová partička dobře naladěných hobíků, kteří si přišli jen tak v klídku zasportovat. Kluci, při rozcvičení víceméně do balónu kopali, družně se bavili a probírali, co bylo včera a co je čeká večer. Sem tam se po očku podívali na soupeře, ale žádné vzrušení se u nich nedostavilo.

    Divák neznalý mentality našich borců, by se mohl mylně domnívat, že budeme odevzdaným soupeřem, ale opak byl pravdou (a v každém zápasu našich st. dorostenců to vždy tak je). My nemáme sebemenší potřebu předvádět soupeři předzápasovou Haku, jako ragbyový tým Nového Zélandu. My dokážeme bojovat a nikdy se nevzdávat a to v každém zápase. O to bolestnější je fakt, že k výhrám nemíváme daleko a s každým soupeřem dokážeme držet krok, ale doplácíme na nevyváženost našeho týmu, kdy naší achilovou patou je post gólmana a taky pivota. Na této úrovni už musí gólman něco pochytat, jinak to prostě uhrát nejde.

    Tradičně si st. dorost pomáhá ml. dorostencem Davidem a Pepou a u těchto dvou bych se rád zastavil. Pepa po žalostném výkonu za ml. dorostence v tomto zápase mile překvapil. Jeho útočná kreativita s jakou se ujal role pivota, byla úžasná a jeho sedmička, kdy potupil hostujícího gólmana jesličkami, byla profesorská. A David, který se cítí jako ryba ve vodě na levém křídle, oplýval střeleckou jistotou. Je jen velká škoda, že se k němu od spojek nedostane ještě více balónů, neboť jeho potenciál je na deseti a více gólech z křídla za zápas. Až si spojky uvědomí, že častějším využitím křídel si můžou během zápasu sami více odpočinout, tak to bude teprve ono. Třeba Lukáš Knos individuálně bušil do obrany jako smyslů zbavený, nadřel se jako kůň, ale bez většího efektu. Ondra a Atom zahráli tradičně velice dobře. Štefan, Jirka a Marek měli také pár světlých momentů.

    Na konci zápasu si Atom nešťastně podvrkl kotník, ale snad to nebude nic vážného. Příští zápas jedeme do Sokolnic, které jsou v tabulce těsně nad námi. Pokud nám zachytá gólman, mohli bychom slavit… Svazové přehledy

20190223 st. dorci vs. Tatran Litovel - přehledFacebookové komenty[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Pavel Víška | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor