ybadah 6:20 - 22.3.
49 year-old Life Scientist Kristopher Stanforth from Fort Saskatchewan, has lots of interests that...

yfejo 20:53 - 21.3.

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

03.03.2019 Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna (st. dorci)
Vydáno dne 05. 03. 2019 (129 přečtení)

03.03.2019 Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna (st. dorci) 20190303 st. dorci vs. Sokol Sokolnice - foto Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna 32:29 (16:17)

Koncentrace byla výborná, bohužel jen část zápasu.

Před zápasem byla obě mužstva na devátém, potažmo 10 místě, takže se očekával vyrovnaný duel.
    Od úvodního hvizdu kluci plnili taktické pokyny na jedničku. Bránilo se od šesti metrů a borci dokázali včas přistoupit i posunout, takže začátek vyšel na 100%. Za šlapající obranou se dařilo i Petrovi, který si připsal několik povedených zákroků. V ofenzivní části se povedlo téměř vše, na co se sáhlo. Vycházely trháky i postupný útok. V 15. minutě jsme vedli 12:6 a místo definitivního zlomení soupeře jsme přestali bránit. Koncentrace, agresivita a spolupráce zmizela a začaly se projevovat staré zlozvyky. Kluci vystoupili někam k osmi metrům, přestali se zasouvat a umožnili tak domácím křídlům zabíhat do druhého pivota. Nepomohl ani tajm.
    Po přestávce jsme se chtěli vrátit k původní, úspěšné hře, ale soupeř se jednak nenechal překvapit a jednak se střelecky přestalo dařit. Vývoj zápasu byl v druhé půli vyrovnaný do 15. minuty. Potom se začalo v obraně zmatkovat. Kluci přestali přebírat soupeře a buď bránili dva jednoho útočníka, který přesto dokázal odehrát nebo nebránil nikdo a my stále jen inkasovali. Za 6 minut hrůzy jsme 6x inkasovali a Sokolnice poprvé odskočili. Náskok jsme ještě dokázali stáhnout, ale závěru jsme, i přes stoprocentní šance, nedokázali 5 minut vsítit gól. Dokonce jsme pohrdli i sedmičkou.
    Co napsat závěrem? Snad jen, náš výkon byl neskutečně kolísavý. Jakmile pochopíme, že zápas končí až po hodině a budeme makat bez ohledu na výsledek celou hrací dobu, budeme v tabulce mnohem výš. Hráče na to určitě máme.