| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žačky | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
8987 (8987 hl.)
časová osa gólů
1874 (1874 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
2305 (2305 hl.)
fotky
4211 (4211 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1853 (1853 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1838 (1838 hl.)

Celkem hlasovalo: 21068


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


19.10.2019 SHK Veselí nad Moravou - Sokol Újezd u Brna (starší žačky)
Vydáno dne 20. 10. 2019 (387 přečtení)

19.10.2019 SHK Veselí nad Moravou - Sokol Újezd u Brna (starší žačky) 20191019 střžky vs. SHK Veselí nad Moravou - přehled SHK Veselí nad Moravou - Sokol Újezd u Brna 39:9 (15:6)


Debakl.

     V sobotu ráno jsme s holkama vyjeli na zápas do Veselí nad Moravou, které hájí 1. místo.

     Před zápasem nás mírně zaskočil soupeř, který začal hrát Slovenskou hymnu a hned potom českou. Všechny nás to překvapilo a myslím, že někteří rodiče vlastně netušili co se děje 😊.

     Většinou tým co je na první příčce, tak tam je z nějakého důvodu. Holky z Veselí nám to potvrdily hned z kraje zápasu. K vidění byly rychlé přechody, přesné nahrávky, druhá vlna a výborná obrana.

     Naše holky absolutně nestíhaly na nohách v obraně, a tak tam padal jeden gól za druhým ze 6 metrů, a Míša se v ten okamžik mohla v bráně klidně posadit. V našem útoku přetrvávají stále zbytečné technické chyby. To znamená: špatné nahrávky, kroky, přešlapy, střídání do obrany a zbytečně zbrklé střely z nesmyslných pozic.

     Obránkyně během 5 minut zápasu přečetly souhru Julči s Bárou, a tak tyhle 2 hráčky byly v momentě odstaveny. Danče se dnes absolutně nedařilo a při střele se neustále zakláněla dozadu, po promluvě do duše zkoušela střílet jiným způsobem, ale stejně se nedařilo proměňovat šance.

     Obrana Veselí nad Moravou sice vypadala jako nepropustná, ale po domluvě s hráčkami, hlavně s Bárou, kterou jsem vyslal na průzkum do Veseláčské obrany jsme zjistili, že úplně nedobytná není. Umět nějaký i jednoduchý signál, daly by se tyhle hráčky jednoduše přečíslit. Zkoušeli jsme vlastní varianty, které by vyšly, kdyby se hráčky dívaly co se kolem nich děje.

     Z 39 gólů bylo nějakých 20 trháků, což je z pohledu našeho útoku opravdu velká bída.

     Byl to sice jeden z nejhorších zápasů poslední doby, ale přece jen se tam najde i pár pozitivních věcí. Áďa příjemně překvapila v pivotu, kde proměnila pár pěkných přihrávek, které ji krásně adresovala Anička Jurinová. Až na pár přešlapů a nepřesných střel to vypadalo i docela nadějně, že i tady vedla cesta do "nepropustné" obrany.

     Míša v bráně se snažila seč mohla, i když v 10. minutě 2 poločasu řekla, že už ji to nebaví a že chce jet už domů. Svojí snaživostí se ji ale podařilo chytnout 2 sedmičky a pár tutových šancí 😊.

     V poslední minutě jsme chtěli vydržet v útoku co nejdéle, aby holky neumožnily soupeřkám dát potupnou čtyřicítku. Nepodařilo se to ani při menší podpoře rozhodčích, a tak nastal boj v posledních 10 sekundách. Je třeba říci, že holky opravdu zamakaly, aby ta čtyřicítka nepadla, a nakonec jsme byli "úspěšní."

     Holky to těžce nezvládly a pokusí se to jistě napravit při příštím domácím zápase proti Strážnici. Hrajeme 17.11. už ale v Telnické nafukovačce, a to bude pro některé hráčky jistě velice pikantní souboj 😊 😊 😊.20191019 střžky vs. SHK Veselí nad Moravou - přehled[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Tomáš Staňa | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor