| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu a tréninky - aktualizace
Nábor do oddílu a tréninky

  Akce a pronájmy v areálu sokolovny
Jednorázové akce
Dlouhodobé akce

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 22/23
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
35379 (35379 hl.)
časová osa gólů
2998 (2998 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3516 (3516 hl.)
fotky
5455 (5455 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2989 (2989 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2926 (2926 hl.)

Celkem hlasovalo: 53263


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


29.1.2022 Moreau Agri Vysočina Cup (mladší žáci)
Vydáno dne 04. 02. 2022 (586 přečtení)

29.1.2022 Moreau Agri Vysočina Cup (mladší žáci) 20220129 Moreau Agri Vysočina Cup (ml. žáci)    Na turnaj do Nového Veselí odjelo 8 statečných, ve složení Sam, Paťa, Jirka, Mojda, Mára, Zdenál, Radýs a Adam. Ze základu tedy jen Radek a brankář Adam. Navíc ke skoro nováčkům se připojili úplní novici Patrik a Jirka.

    Ambice tedy byly odpovídající zkušenosti týmu. Cílem bylo hlavně získávat herní praxi a zapracovat nové hráče.

    První zápas proti Havlíčkovu Brodu a jeho urostlým spojkám moc nadějí na úspěch nedával. V útoku jsme začali hrát opatrně, nebál bych se použít ani slovo pasivně. Co nás zdobilo, byla obrana. Zápas se díky tomu dlouho tahal a skóre bylo vyrovnané. Hráli jsme až do pasivity a soupeře uspávali. Potom většinou proletěl obranou Radek a zakončil. Nepravděpodobné se stalo skutkem a my se dostali do vedení. Postupně se rozchytal Adam, a když začal likvidovat i trháky, začalo to vypadat nadějně. Několikrát úspěšně seběhl Mojda, střelecky se přidal Marek na spojce a náš náskok začal narůstat. Ke konci došly síly, ale díky super hře v obraně jsme vyhráli 10:6.

    Nečekaná výhra s Brodem nás na jednu stranu nakopla a obrana byla v druhém duelu jedním slovem úžasná. Na druhou stranu, v útoku to nikdo nechtěl zkazit a kluci chtěli procházet až na šest metrů a bezpečně zakončit. Nápad naprosto geniální, bohužel neproveditelný, protože soupeř byl silově disponovanější a navíc, naše pokusy o uvolnění dokázal zdvojovat. Marně jsem burcoval hráče s požadavkem rozběhat obranu pohybem bez míče. Bezzubost útoku trochu vyvažovala kvalita obranné hry, ale když se nevystřelí, vyhrát se nedá. S TJ JM Chodov jsme prohráli 4:8, ale myslím, že soupeř byl hratelný.

    Do dalších bojů jsme nastupovali ob zápas, takže pro hráče to byl opravdu záhul. Hrálo se 2 x 12 minut, takže 30 minut po dohrání, jsme nastupovali proti dalším těžkým vahám, tentokrát ze Žďáru nad Sázavou. Zápas nebyl povedený. Bez možnosti střídat náš unavený tým dlouho nevzdoroval. V obraně jsme nestíhali a k zakončení měl chuť jen Radek a občas Marek. Zdenál pouze odehrával, čímž odstavil své křídlo. Útočili jsme pouze na pravé straně kde se výborně rozehrál Mojda. Prohra a skóre 9:16 přesně vystihovalo obraz hry.

    Po krátkém odpočinku nás čekal domácí celek, v jehož dresech se představila i dvě děvčata. Kluci před zápasem řešili jak se taková holka brání a některé návrhy by slavily úspěch i ve filmech pro dospělé 😊.
    Těsně před nástupem došli kluci s informací, že Veselí na nás vymyslelo taktiku. Ubezpečil jsem je, že i my umíme strategii přizpůsobit a šli jsme na to. Během chvilky se ukázalo, že máme nad domácími navrch a nervozita se vytratila. Obrana soupeře postrádala kompaktnost a kluci procházeli, kdy je napadlo. Svůj první gól dal Jura Komosný, hrající na pivotu. Další vývoj poznamenaly pokusy o uvolnění nováčků. Docházelo k siuacím, kdy úplně volná spojka na šesti metrech volala na křídlo, aby si doběhlo vystřelit. Házenou už to moc nepřipomínalo, ale zase musím ocenit týmového ducha 😊.

    Vybojovali jsme nečekané třetí místo. Na to, že o přestávkách mezi zápasy jsem části týmu vysvětloval pravidla a druhé části taktiku, to beru jako veliký úspěch. Borci děkuji.CELKOVÉ POŘADÍ DRUŽSTEV
     1 -  TJ JM Chodov
     2 -  TJ Sokol Žďár nad Sázavou
     3 -  TJ Sokol Újezd u Brna
     4 -  Jiskra Havlíčkův Brod
     5 -  TJ Sokol Nové Veselí
  FACEBOOKOVÉ KOMENTY


  [Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

  Autor: Luděk | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor