| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 21/22
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
35060 (35060 hl.)
časová osa gólů
2756 (2756 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3268 (3268 hl.)
fotky
5172 (5172 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2743 (2743 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2705 (2705 hl.)

Celkem hlasovalo: 51704


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


26.2.2022 SMVB Cup Velká Bystřice (starší žáci)
Vydáno dne 02. 03. 2022 (293 přečtení)

26.2.2022 SMVB Cup, Velká Bystřice (starší žáci) 20220226 D1/5 - Velká Bystřice (starší žáci) 20220227 ml. žáci vs. SK Kuřim - foto    Kolegové z oddílu Házená Velké Bystřice, kteří stejně jako my, nepostoupili do Žákovské ligy, vymysleli turnaj pro týmy z druhých míst. Hrálo se podle pravidel Žákovské ligy, tedy 2x20 minut. Kromě pořadatelů a nás se ještě dostavily celky HBC Karviná, Házená Rožnov pod Radhoštěm a Házená Mělník.

    Hned první zápas nás postavil proti domácímu týmu. Začali jsme obranou 1:5, ale nefungovalo přebírání pivota ani anticipace zasunutých hráčů. Přes tyto nedostatky jsme, díky kvalitní ofenzivě, drželi jedno až dvoubrankové vedení. Zhruba po 12 minutách nám zvlhnul střelecký prach a místní otočili skóre. Po 20 minutách jsme prohrávali o branku a přestávku vyplnilo vysvětlování jak se vypořádat se zavazejícím pivotem.
    Druhá půle byla podobná té první. Obrana stále nebyla ideální a domácí neustále kousali. Většinu druhého poločasu jsme se snažili dotáhnout těsný náskok a zadařilo se. Bohužel, ačkoli jsme chvilku i vedli, domácí byli tvrdý oříšek. Zápas nakonec končil smírně 24:24. Což si myslím, byla výhra obou celků 😊.

    Druhý zápas proti Rožnovu pod Radhoštěm jsme začali mnohem aktivněji a rychle se ujali vedení o 3 branky. Potom soupeř přidal v útoku na důrazu a na naší bránu létaly neskutečné projektily, protože urostlé spojky měly ke střelbě ze střední vzdalenosti všechny předpoklady. Pokud jsme včas nepřistoupili, bylo zle. Poločas skončil o tři branky 18:15 a všechno bylo otevřené.
    Ve druhé půli jsme se hecli, a protože nebezpečné byly pouze spojky, dokázali jsme je eliminovat. U nás byli nebezpeční všichni, takže naše vedení začalo narůstat. Skvěle zachytali oba brankáři podpoření důraznou obranou. Díky tomu jsme za 20 minut druhé půle inkasovali jen 5 branek. A jak už jsem psal, v útoku byli nebezpeční všichni naši hráči, takze jsme vyhráli 34:20.
    Při závěrečném podávání rukou, ocenil trenér naše hráče slovy: "Máš šikovné kluky." Tímto bych chtěl poděkovat všem maminkám, protože je jim tento tým opravdu povedl 😊.

    Předposlední zápas s HBC Karviná byl neskutečně silový. Úplně jsem měl strach, dát na hřiště mladší hráče. Spojky soupeře se asi inspirovaly u japonských kamikadze, protože jejich proskoky byly sebevražedné. Buď proskočily nebo byl průkaz. Zápas byl i díky tomu nesmírně vyrovnaný. Poločasový výsledek 12:8 byl nadějný, ale opatrnost byla na místě. Pořádně jsem začal prostřídávat cca 10 minut před koncem, když šli tvrďáci že hřiště. V té době už jsme výrazně vedli, takže agresivita mírně klesla.
    Zahráli si všichni kluci, ale minutový podíl na hřišti byl u hráčů výrazně odlišný. Po závěrečném signálu ukazovala časomíra 27:17, takže máme další skalp hodně kvalitního soupeře.

    Poslední zápas s Mělníkem byl zaroveň boj na dálku s domácí Bystřicí o první misto. Abychom byli nejlepší, potřebovali jsme vyhrát o 21 branek. Úkol to byl obtížný, ale nikoli nemožný. K dosažení cíle jsme museli hrát rychle. V první půli se dařilo. Za 20 minut jsme dali 25 branek a dostali jen 10. Ve druhé už se hodně střídalo, takže skóre tolik nenarůstalo. I tak jsme měli vývoj pod kontrolou a konečný výsledek 44:21 znamená, že my vám ty zlaté medaile přivezeme 😊.

    Kvalitní týmový výkon byl při vyhlašování podpořen i individuélní cenou. Matěj Kachlík, byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje. Gratuluji všem účastníkům a Matějovi 2x😊CELKOVÉ POŘADÍ DRUŽSTEV
     1 -  TJ Sokol Újezd u Brna
     2 -  Házená Velká Bystřice
     3 -  HBC Karviná
     4 -  Házená Rožnov pod Radhoštěm
     5 -  Házená Mělník
  FACEBOOKOVÉ KOMENTY


  [Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

  Autor: Luděk | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor