| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 21/22
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
35125 (35125 hl.)
časová osa gólů
2811 (2811 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3323 (3323 hl.)
fotky
5231 (5231 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2794 (2794 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2760 (2760 hl.)

Celkem hlasovalo: 52044


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


03.04.2022 TJ Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice (muži)
Vydáno dne 06. 04. 2022 (411 přečtení)

03.04.2022 TJ Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice (muži) 20220403 muži vs. Tatran Bohunice - foto TJ Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice 23:28 (14:11)


Tři čtvrtiny zápasu byly super

     Od domácího zápasu s Bohunicemi jsme nečekali žádný zázrak, avšak k velkému překvapení se alespoň do 37.mimuty a stavu 19:13 pro nás opravdu schylovalo. Vždyť Bohunice, jasný aspirant na postup do I.ligy, letos ještě nezaváhal a s bilancí 17 zápasů a 17 výher jasně kraloval před tímto zápasem průběžné tabulce II.ligy... Po tomto dramatu to mají Bohuničtí už 18/18. Favorita jsme sice potrápili, ale nakonec jsme mu vítězství po našem kolapsu doslova darovali.

     Zápas dvou rozdílných poločasů, první jsme vyhráli 14:11, ten druhý prohráli 9:17. První půle byla z naší strany sebevědomá, hra byla organizovaná, KOLEKTIVNÍ, kombinačně pestrá a TRPĚLIVÁ, obrana fungovala na 1 s hvězdičkou i s brankářem Jurou Staněm, téměř jsme se nedopouštěli technických chyb, prostě jsme si od prvního hvizdu věřili. Bez diskuze, asi nejlepší letošní poločas z naší strany. Hosté byli nervózní a naše precizní obrana jim moc nevoněla (zatímco my jsme byli potrestáni dvouminutovým vyloučení pouze jednou za celý zápas, tak hosté si šli sednou na "trestnou lavici" hned 5 x).

     Se zápasovou přestávkou se mezi diváky rozjela diskuze, zda-li to bude i ve druhé půli takto pokračovat. Samozřejmě při kvalitě soupeře jsme optimismem zrovna nehýřili, neboť moc dobře víme, že druhých půlí jsme projeli mraky... A tak tomu bylo i dnes, avšak ještě do té 37.minuty a stavu 19:13 jsme alespoň tiše doufali, že tentokrát tomu bude jinak. A co že se tedy stalo? Nedali jsme pár šancí z křídel, která se naprosto nesmyslně snažila dvoumetrového brankáře přehodit technickým obloučkem, pak přišlo několik hloupě hloupých technických chyb v útoku, KOLEKTIVNÍ ztráta sebevědomí z čehož pak pramení ten dobře známý "záchranářský" kompex našich nejzkušenějších hráčů, kdy začnou hrát INDIVIDUÁLNĚ a se snahou zakončit postupný útok maximálně do 10 vtěřin. Pak se to začne nabalovat a už z toho není cesty ven. Na naše nadějné mladé pušky (Kachlík-Víška), kteří to statisticky ve druhé půli měli jen 3 a 1 gól, padla snad tíha odpovědnosti, která je herně svazovala až paralizovala. Ta tam byla ta jejich lehkost, herní kreativita a drzost z první půlky. Avšak neberme to nějak dramaticky, vzhledem ke kvalitám soupeře a vzhledem ke kolapsu v podstatě celého našeho týmu.

     Co říci závěrem? Díky kluci za krásný zápas alespoň do té 37.minuty. Bylo to 37 minut radosti, odhodlání a fanouškovské víry ve velký výsledek. Na ten zbytek zápasu všichni hodně rychle zapomeneme a jedeme dál! Neděle 10.4. čas 17:00 zápas v Telnici, které máme co oplácet. Třeba vydržíme v laufu a herní koncentraci celých 60 minut a konečně "přepíšeme dějiny"! Vždyť na tomto našem zápasu bylo telnických "špiónů" v čele s jejich trenérem nepočítaně a alespoň do té 37 minuty se jim honily hlavou všelijaké černé myšlenky 😊!
Svazové přehledy20220403 muži vs. Tatran Bohunice - přehledFacebookové komenty[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Pavel Víška | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor