| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu a tréninky - aktualizace
Nábor do oddílu a tréninky

  Akce a pronájmy v areálu sokolovny
Jednorázové akce
Dlouhodobé akce

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 23/24
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Starší dorostenky
Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
35718 (35718 hl.)
časová osa gólů
3209 (3209 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3772 (3772 hl.)
fotky
5643 (5643 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
3173 (3173 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
3106 (3106 hl.)

Celkem hlasovalo: 54621


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


08.05.2022 TJ Sokol Újezd u Brna : TJ Sokol Kostelec n.H. - HK (muži)
Vydáno dne 09. 05. 2022 (813 přečtení)

08.05.2022 TJ Sokol Újezd u Brna : TJ Sokol Kostelec n.H. - HK (muži) 20220508 muži vs. TJ Sokol Kostelec na Hané - foto TJ Sokol Újezd u Brna : TJ Sokol Kostelec n.H. - HK 35:30 (20:17)


Roční cíl splněn, 2. liga uhájena.

     Konec dobrý, všechno dobré. V posledním zápasu sezóny naši muži porazili na „domácí“ palubovce v Měníně celek Kostelce na Hané a udělali tak důstojnou tečku za letošní sezónou. Zápas to byl veskrze povedený, takže i následující komentář se ponese v pozitivním duchu, což v letošní sezóně nebývalo běžné. V konečné tabulce 12-ti družstev jsme se tedy umístili na 10.místě (třetí od konce, avšak s náskokem 12 bodů na poslední Juliánov) se ziskem 14 bodů za 8 výher, 14 proher a žádnou remízu a celkovým pasivním skóre 663:741.

     K zápasu jsme nastoupili oslabeni pouze o Toma Synka, takže první pozitivum, na kterém se dalo stavět, byla zaplněná lavička. V bráně začal a celý zápas z ní nevylezl Tomáš Staňa, pro kterého to byl na nějakou dobu poslední zápas za Újezd, neboť od příští sezóny ho čeká zcela nová nejen sportovní, ale i životní etapa. Tomáš získal angažmá v celku II. německé bundesligy ThSV Eisenach, kde bude působit jako brankář v nižších soutěžích a zároveň bude trenérem brankářů u mládeže. Tomáš jde tedy za svým snem a my mu přejeme hodně štěstí, úspěchů a žádná další zranění.

     Vývoj dílčího zápasového skóre byl ve zkratce následující 0:1 – 7:7 – 12:9 – 20:17(poločas) – 25:20 – 27:25 – 33:25 – 35:30(konečný stav). Dá se tedy říci, že jsme celý zápas byli v permanentním vedení, avšak krize se dostavila v 50.minutě, kdy se zápas lámal. Tentokrát jsme však dokázali zareagovat střídáním a nově příchozí na hřiště Pavel Jankovič hned odstartoval šňůru 6 branek našeho týmu a ze stavu 27:25 jsme utekli na 33:25 a o osudu zápasu bylo rozhodnuto. Dnes se to prostě všem sešlo počínaje skvělým Tomem Staňou v bráně, živou vodou pokropeným Tomem Kachlíkem, který udivoval zejména schopností narušovat soupeřovu rozehrávku a kromě 9 branek přidal i 5 ukradených míčů při útoku soupeře. 8 branek Jana Lattenberga dalo vzpomenout na jeho nejslavnější hráčská léta a jeho celkový přehled a organizace hry dodala týmu potřebný klid. Jmenovat další a vyzdvyhovat jejich přínos k dnešnímu vítězství není vůbec potřeba, každý přispěl svým dílem. Dnes to byl prostě opět tým, který táhne za jeden provaz. Avšak aby bylo i trochu té kritiky, v obraně jsme místy působili, jakobychom vůbec nebránili...

     V záverečných minutám nám naše duo mladých pušek předvedlo nádhernou a nacvičenou exhibiční akci – nahazovačku z křídla na proskakující spojku do výskoku s následným krásným zakončením do prázdné brány. Sice se na to kluci „štelovali“ několik útoků, ale nakonec to vyšlo náramně. Luba Koláček prý dnes ve svých 53. letech odehrál svůj poslední soutěžní zápas, avšak jelikož se tako „událost“ v posledních několika letech opakuje už po několikáté, nelze ani tentokrát zcela vyloučit, že se opět nejedná o nějakou dezinformaci nějakých házenkářských trolů 😊!
Svazové přehledy20220508 muži vs. TJ Sokol Kostelec na Hané - přehled
Fotogalerie na RajčetiFacebookové komenty[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Pavel Víška | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor