| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu a tréninky - aktualizace
Nábor do oddílu a tréninky

  Akce a pronájmy v areálu sokolovny
Jednorázové akce
Dlouhodobé akce

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 22/23
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
35543 (35543 hl.)
časová osa gólů
3090 (3090 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3634 (3634 hl.)
fotky
5529 (5529 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
3057 (3057 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2997 (2997 hl.)

Celkem hlasovalo: 53850


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


26.02.2023 1. kolo Play off o vítěze JM ligy (mladší žáci)
Vydáno dne 28. 02. 2023 (201 přečtení)

26.02.2023 1. kolo Play off o vítěze JM ligy (mladší žáci) Tatran Bohunice - TJ Sokol Újezd u Brna 12:11 (4:6)
TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Sokolnice 17:12 (7:4)
HK Ivančice - TJ Sokol Újezd u Brna 14:10 (7:3)
SK Kuřim - TJ Sokol Újezd u Brna 15:20 (6:9)


1. kolo Play off o vítěze JM ligy

    Do jarní části sezóny postupují naši mladší žáci ze druhého místa, což nám bohatě stačilo na "akreditaci" mezi nejlepších šest týmů, které budou v šesti kolech bojovat o celkového vítěze JM kraje. Proti podzimu se změnil i herní model. V každém kole se vždy utká pět celků, zatímco jeden bude mít volno. Znamená to tedy, že kluci odehrají 4 zápasy za jeden den a cca 3 týdny budou čekat na další kolo.

Zápasy jako na houpačce.

Tatran Bohunice

    Na podzim jsme prvního dnešního soupeře s přehledem porazili a kluci si asi mysleli, že výhra dnes přijde sama. Osobku jsme vyhráli 6:4 a nic nesignalizovalo blížící se zmar. Přestože se soupeř hodně zlepšil, měli jsme bohatě na výhru. Průběh druhého poločasu byl vyrovnaný a my stále o dva až tři góly vedli. K našemu kolapsu stačilo posledních pět minut. Povedlo se několik nepřesných přihrávek do trháku, neproměnění sedmičky a dalších tutových šancí a kluci znervozněli. Místo zklidnění hry a počkáni si na šanci jsme se snažili co nejrychleji zakončit. Výsledkem tohoto bláznění byly zahozené střely. Soupeř trestal a naše zbrklost se stupňovala. Produkovali jsme další ztráty a zanedlouho jsme prohrávali. Asi čtyřicet vteřin před koncem jsme za skóre -1 útočili. I přes upozornění, aby se nespěchalo, jsme zkusili štěstí ihned po doběhnutí na devět metrů. Nedali jsme, ale střela v této době nic neřešila. I kdybychom proměnili, soupeř měl čas znovu výsledek zvrátit na svou stranu. Takhle jim stačilo počkat na závěrečný signál a mohli slavit 😊.

    V šatně jsem se dozvěděl, že za prohru nemůžeme my, ale že je to vina rozhodčích. Trošku mě to nadzvedlo a zvýšil jsem hlas, protože jsem musel chudáky ukřivděné chlapečky vrátit zpět na zem 😊.

TJ Sokol Sokolnice

    V tomto zápase nastoupil jiný tým. Díky kolektivnímu pojetí jsme hráčům ze Sokolnic oplatili podzimní porážku. Duel nebyl vůbec snadný, ale vyvarovali jsme se ztrát míče, což bývá v této kategorii většinou rozhodující faktor 😊. V útoku jsme konečně nehráli jen na pravé straně, ale hrozil defakto každý hráč. Dále nás zdobila obrana. Ačkoli nejsme vysocí vzrůstem, tento nedostatek jsme kompenzovali pohybem a agresivitou. Obrana vyvíjela tlak na útok a hosté na zakončení moc prostoru nedostávali. Za výbornou obranou stál v bráně Adam, který se role posledního vojáka v poli zhostil znamenitě. Osobku jsme vyhráli 7:4, jistota Sokolnic dostala trhliny a my získali do druhého poločasu potřebné sebevědomí. Na podzim to bylo totožné, jen v obráceném gardu 😊.

HK Ivančice

    Proti Sokolnicím jsme hráli výborně. Nyní jsme se herně ocitli na opačné straně pomyslné sinusoidy. Osobní obranu jsme hráli jen s minimálním pohybem hráčů bez míče a Tom F. si neměl s kým nahrát. Pokusy o uvolnění jsme realizovali po přímce, případně po oblouku a obráncům stačilo běžet mezi útočníkem a hráčem s míčem. Prostě naivita, ze všech naivit nejnaivnější 😊. Oddechový čas jsem bral asi už ve třetí minutě za stavu 3:0. Nepomohlo to, kluci byli mimo a skóre se vyšplhalo až na hrozivých 7:1. Vzedmutí nastalo až dvě minuty před koncem osobky, kdy jsme stáhli na 7:3.

Hlavní část hry byla v režii Toma F, který z pravé spojky dirigoval hru. Tomík krásně nav     Přestože Ivančice hráli hodně dobře, úvodem druhé půle jsme šňůrou tří branek dotáhli na skóre 7:6. Byla to však naše labutí píseň. "Domácí" zabrali a opět odskočili na +4. V závěru už se zápas přeléval ze strany na stranu a kvůli našim herním výpadkům jsme prohráli 14:10.

SK Kuřim

    Čtvrtý dnešní zápas jsme podle stávajícího průběhu turnaje (liché zápasy podprůměr, sudé průměr až nadprůměr) měli hrát pěknou házenou 😊. Kluci, bez ohledu na předchozí větu k duelu přistoupili zodpovědně. Od první minuty bylo vidět, že běhat i uvolňovat se pro přihrávku umíme. V osobce jsme navíc výborně četli hru soupeře a donutili tak trenéra Kuřimi vzít oddechový čas už v čase 4:02. Kuřimští přitom nehráli špatně, ale představa jejich realizačního týmu byla zřejmě jiná. My jsme hráli s chutí a ani drobné chybky nás nevykolejily. První část jsme vyhráli 9:6.

    V duelu exceloval Tom F na pravé spojce. Aktivním pohybem navazoval obránce a posílal míče na své křídlo Mojdovi nebo do pivota Jirkovi nebo Fildovi. Mara na středu mu zdatně sekundoval. Výborně zakončoval a dokonce i několik přihrávek poslal na levou spojku. Levou stranu, která na to není zvyklá, tím dokonale překvapil 😊.

    Výhra 20:15 nebyla snadná, protože soupeř je velice kvalitní. Naší největší devízou však byla pohoda v týmu. Nikdo neřešil prkotiny a zřejmě díky únavě se řešily jen zásadní věci, což naší hře obrovsky prospělo.SVAZOVÉ PŘEHLEDY

Průběžná tabulka po 1. kole

2022-2023 - Play Off mladších žáků - po 1. koleFACEBOOKOVÉ KOMENTY


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Autor: Luděk | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor