| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu a tréninky - aktualizace
Nábor do oddílu a tréninky

  Akce a pronájmy v areálu sokolovny
Jednorázové akce
Dlouhodobé akce

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 22/23
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
35543 (35543 hl.)
časová osa gólů
3090 (3090 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3634 (3634 hl.)
fotky
5529 (5529 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
3057 (3057 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2997 (2997 hl.)

Celkem hlasovalo: 53850


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


26.02.2023 TJ Sokol Karviná - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenky)
Vydáno dne 01. 03. 2023 (311 přečtení)

26.02.2023 TJ Sokol Karviná - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenky) 20230226 ml. dorky vs. TJ Sokol Karviná - foto TJ Sokol Karviná - TJ Sokol Újezd u Brna 35:28 (16:16)


8 statečných v Karviné!

    Nadaná spisovatelka bohužel zrovna nejsem, ale nikdo z újezdských profíků na pěkné články se s námi do Karviné nevydal, a tak vás alespoň já informuji o zápase našich holek.

    V neděli 26. února vyrazilo 8 statečných děvčat, má nová vedoucí týmu Petra Víšková a já, na náš další zápas – tentokrát až do moravskoslezské Karviné. Na to, že sraz byl již v 9:15, energie holky měly dostatek (až na nějaké výjimky, které se večer před zápasem zúčastnily maškarní diskotéky v Újezdě) a nálada byla dobrá.

    Pokyny byly jasně dané – hrát v klidu, nedělat zbytečné chyby a hlavně si zápas maximálně užít, nemáme přeci, co ztratit, můžeme jen překvapit. Což se nakonec opravdu stalo!

    První půlku holky zvládly téměř přesně podle toho, co bylo v šatně řečeno. V útoku sem tam nějaká technická chybička, to je jasné, ale jinak krásný výkon. Věděly jsme, že z naší strany se dnes určitě nebude hrát na rychlé útoky a trháky, bohužel by to s jednou hráčkou na střídačce asi ani nebylo možné. Hrála se naprosto jednoduchá rychlá lajna, jindy zas krátký či dlouhý kříž, oběh pivota nebo klasický záběh křídla. Braly jsme to jako takový náš trénink, holky se nijak nestresovaly a o to větší pak byla jejich radost, že to zatím vlastně všechno vychází. Také obrana nefungovala vůbec špatně, přistupovaly k soupeřkám – většinou včas 😊, a v bráně nám byla skvělou oporou Míša. S hráčkami z Karviné jsme výborně držely krok, kdo koukne na záznam ze zápasu, může vidět, že jsme se dostaly i do vedení o 2 góly. Poločas nakonec skončil stavem 16:16

    Na děvčatech už byla vidět menší únava, ale zároveň obrovská radost a nejspíš i překvapení! S pátým týmem v tabulce hrály naprosto vyrovnaný zápas.

    V druhém poločase nastal zlom velmi brzy. Ihned na začátku se stalo přesně to, co jsme nechtěly. Technické chyby, spousta špatných přihrávek a nepřesných střel. Soupeřky se nebály situace využít, a tak již v 5. minutě bereme time-out za stavu 21:16. Bylo jasné, že zápas bude ještě náročný, ale holky byly odhodlané odjet domů s pěkným výsledkem, minimálně lepším než v minulém zápase v podzimní části sezony (prohra 19:50). Pokyny opět naprosto jasné – zlepšit přihrávky a střelbu, zkusit navázat na výkony v prvním poločase i přes značnou únavu. Holkám nemůžu po zbytek zápasu téměř nic vytknout, je těžké odehrát zápas bez střídání a nemít prostor si odpočinout, uklidnit se, nabrat síly.

    Všech 8 hráček zaslouží obrovskou pochvalu za to, že zápas odehrály se ctí a můžeme říct i s úsměvem na tváři, jelikož radost byla veliká! Nadšené jsme byly i já s Petrou. První tři zápasy jarní sezony se nám zatím v rámci možností povedly a zlepšení holek je vidět více a více. Snad takto budeme pokračovat i nadále a to hned v příštím zápase – doma proti Bohunicím!
Svazové přehledy

20230226 ml. dorky vs. TJ Sokol Karviná - přehledFacebookové komenty[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Terka | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor