| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žačky | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
19314 (19314 hl.)
časová osa gólů
2327 (2327 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
2834 (2834 hl.)
fotky
4725 (4725 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2320 (2320 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2284 (2284 hl.)

Celkem hlasovalo: 33804


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


9.4.2017 HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna (st. žáci)
Vydáno dne 12. 04. 2017 (1234 přečtení)

9.4.2017 HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna (st. žáci) 20170409 st. žáci vs. HK Ivančice 20170409 st. žáci vs. HK Ivančice - tab HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna 31:28 (12:15)


Dělali jsme zbytečně moc chyb.


    Staré moudro říká, že každý řetěz je jen tak silný, jak silný je jeho nejslabší článek. Myslím, že pro házenou, jako kolektivní sport to platí do puntíku. V klíčových chvílích utkání se projevilo v plné nahotě, že některé články našeho řetězu byly výrazně slabší, než nejslabší články řetězu Ivančic. Skoro by se dalo říct, že ivančický řetěz neměl slabých článků, byť jako celek nepůsobil nikterak silně.

    Utkání začalo v pro nás již tradičním duchu, tedy ve znamení hledání střelecké mušky bývalého ostrostřelce Zorana (celkem 5 branek). Teprve jeho šestá střela rozvlnila síť, když prvních pět střel mířil vedle nebo nad bránu. Přitom by stačilo trefit branku a bylo by vymalováno… Naštěstí prvotní střeleckou smůlu protrhl David (celkem 14 branek) a protože moc nebylo komu a s kým si nahrát, bral to prostě na sebe. I když jsme v určité chvíli prohrávali už o 4 branky, dokázali jsme se z toho vyhrabat a nakonec poločas vyhrát rozdílem 3 branek. Zejména konec prvního poločasu měla naše hra velice dobré parametry a kluci se dostávali do laufu, protože jim začaly vycházet pěkné akce. V obraně jsme sice byli nekoncentrovaní, ale Jirka Dúpal v brance nás několikrát fantasticky podržel. Technických chyb a nepřesných přihrávek tam bylo z naší stany nepočítaně, ale protože soupeř se choval podobně, ve skóre se to neprojevilo.

    Do šatny jsme tedy odcházeli celkem v optimistické náladě. Klukům jsme připomněli, v čem jsou silní a co se jim podařilo v první půlce a čeho se ve druhé vyvarovat. Jelikož ivančičtí téměř všechny akce (kříže) dohrávali na svého nejlepšího střelce, viselo ve vzduchu, že jeho případné vzetí na osobku by soupeře mohlo srazit do kolen… Jak se však ukázalo, všechno bylo nakonec úplně jinak.

    Během několika prvních minut druhé půle jsme ztratili náš hubený náskok a soupeř šel do vedení. Právě v kritických momentech, kdy jsme měli skórovat, se ukázaly naše slabé články, které nedokázali z naprosto vyložených šancí (sami na brankovišti) úspěšně zakončit. Když už selže útok, tak by měla zabrat alespoň obrana. Ale to není náš případ, protože bránit jsme nějak pozapomněli. Přestože jsme nakonec vzali nejlepšího hráče Ivančic na osobku, tak jeho ostatní spoluhráči ho dokázali dokonale zastoupit. Naše obrana byla jednoduše tragická a Jirka v bráně měl v celém druhém poločase jen dva úspěšné zákroky. Nutné je ovšem dodat, že soupeř se dostával do naprosto vyložených šancí a ze šesti metrů poté, co naši obranu jednoduše překonal a to jak kombinačně, tak i jeden na jednoho.

    Originál starší žáci – Pepa (celkem 1 gól), Honza (celkem 1 gól), Robas, Radek, Ivoš a Tom (všichni bez střeleckého zápisu). Originál mladší žáci – Martin a Dominik (každý po 3 gólech), Milde (celkem 2 góly). I když mladší žáci dostávají menší porci hracího času, tak už tradičně vnáší do naší hry dravost a chuť po vstřelení gólu a oni těmi slabšími články v řetězu rozhodně nejsou. A i když třeba Milde v obraně někdy až nepochopitelně a tragicky zaspí, tak alespoň v útoku dokáže vždy svou nebezpečnost. A Dominik na pivotu? Obrana sice nic moc, ale v útoku je radost pozorovat jeho poziční hru a schopnost se uvolnit, chytit míč a vstřelit branku, popřípadě vybojovat 7m hod! A Martinova dravost a drzost na křídle? Na to se velice dobře dívá!

    Všichni kluci jsou ve věku, kdy by na jejich hře měl být vidět progres – tedy vývoj k lepšímu. Je jasné, že nastanou i období přechodné stagnace, ale snad přece není možné, aby se už v tomto věku u někoho začalo projevovat i zhoršování…???


20170409 st. žáci vs. HK Ivančice - tab[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Pavel Víška | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

şehirler arası nakliyat

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor