| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žačky | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
19305 (19305 hl.)
časová osa gólů
2319 (2319 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
2824 (2824 hl.)
fotky
4711 (4711 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2311 (2311 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2270 (2270 hl.)

Celkem hlasovalo: 33740


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


30.4.2017 Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna (st. žáci)
Vydáno dne 08. 05. 2017 (1187 přečtení)

30.4.2017 Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna (st. žáci) 20170430 st. žáci vs. Sokol Sokolnice Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna 31:18 (13:8)


Sestavu zachránili mladší žáci, starších nebylo ani na hru.


    Je pravda, že v Sokolnicích se moc často nevyhrává a dnes to mu nebylo jinak. Opět, tak jak je již snad tradicí, nebyl to excelentní výkon domácích, ale bezzubý výkon hostí, který dal závdavek konečnému výsledku.

    Sokolnicím stačilo stále dokola strojově aplikovat stále tu samou herní šablonu, no a když s ní slavily úspěch, tak proč by ji měnily, že? Naši kluci na jejich překřížení spojek s následnou přihrávkou na zakončujícího pivota (nebo střelou spojky z větší vzdálenosti) nedokázali vůbec reagovat. Naše obrana, prosycena mladšími žáky, byla naprosto neúčinná a nebýt Jirky v bráně, který vychytal takových dobrých 12 tutovek, mohli jsme dostat přes 40 branek. Zatímco naše obrana nestála za nic, soupeř na nás vyrukoval s hodně vysunutým střeďákem, který nám dělal v rozehrávce neskutečné problémy. A když už se naše spojky dokázaly i přes jeho obranu uvolnit, tak následovala na naší straně přetěžká přihrávka na kolena, či kotníky – kluci chytali balony na zemi a většinou to končilo ztrátou míče a následným trhákem domácích. Těch ztrát míčů a technických chyb bylo na naší straně prostě přespříliš, nedívá se na to kluci vůbec dobře.

    Náš špatný výkon byl umocněn naší neschopností plnit trenérské pokyny. Vždy, když něco ze střídačky zaznělo, na hřišti se odehrál pravý opak. A když se ke všemu přidá i střelecká impotence našich dvou střelců, je vymalováno. Zatímco Zoran k dosažení 4 branek potřeboval 15 střel, tak David na své 4 branky potřeboval střel 5. Marné bylo volání po zvýšení střelecké aktivity Davida a omezení střelecké aktivity Zorana, oběma to takto asi vyhovovalo, oba nechtěli nic měnit. Zoran vytrvale každou další ranou bušil stále do stejného místa v bráně, nebo bránu přestřeloval a pranic mu nevadilo, že asi od jeho páté střely mu sokolnický gólman do tohoto místa už automaticky dopředu chodil. Marné byly instrukce změň stranu, klepni s tím o zem, otevři si střelecký úhel…

    Po delší době se konečně střelecky chytil Robas na křídle – 4 branky a docela dobře se předvedl i Milde – 3 branky, Pepa pak zaznamenal branky 3. Ostatní mladší žáci – Dominik, Martin a Luba Řoutil – všichni bez branek.

    Co říci na závěr? Nevím. Vyslovovat nějaké soudy není třeba, zamýšlet se hluboce nad naší hrou, nad naší schopností se zlepšovat (na základě hojné účasti na tréninku), schopností dodržovat předem stanovenou taktiku a schopností porozumět mluvenému (křičenému) slovu si nedovolím. Co však můžu vyjádřit je pouze moje stále daleko menší a menší chuť do každého dalšího článku. Rád bych vás pánové chválil a opěvoval, tak už mi k tomu dejte po delší době nějaký dobrý důvod!


20170430 st. žáci vs. Sokol Sokolnice - tab[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Pavel Víška | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

şehirler arası nakliyat

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor