| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žačky | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
19305 (19305 hl.)
časová osa gólů
2318 (2318 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
2824 (2824 hl.)
fotky
4711 (4711 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2311 (2311 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2270 (2270 hl.)

Celkem hlasovalo: 33739


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


8.10.2017 HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna (st. žáci)
Vydáno dne 09. 10. 2017 (1308 přečtení)

8.10.2017 HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna (st. žáci) 201710008 st. žáci vs. HK Ivančice obr. HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna 31:39 (16:19)


První venkovní zápas.


    K našemu prvnímu venkovnímu utkání jsme zavítali na palubovku Ivančic. Technicky vzato jsme hráli v hale v Moravském Krumlově. Jen na okraj: Moravský Krumlov je 224. největší obec v České Republice, má 5945 obyvatel a má 3 sportovní haly. Najít tedy tu správnou halu byl malý oříšek, ale to není nic proti tomu, když chcete najít nějakou halu v městě Újezdě (někteří, kteří ji začali hledat, ji hledají až dodnes)…

    Zápas jsme začali ve strojovém tempu a nám se ho podařilo dostat pod kontrolu už během první půle, kdy jsme chvílemi vedli až o 7 branek. V útoku to sice mírně vázlo, ale pár pěkných zakončení i sehrávek tam bylo. A lajna se nám jakž takž dařila také dohrávat. A jelikož rozhodčí nepískali skoro žádné fauly, tak se nám podařilo získat i několik rychlých útoků, které jsme nekompromisně zakončovali. V obraně to bylo už také o něco lepší, než v minulých zápasech. Ale tím hlavním momentem byly výkony obou našich brankářů – Šimon i Lukáš měli několik super zákroků, kdy se neváhali postavit do cesty soupeřovým projektilům – dnes oba borci podali výborný a hlavně nebojácný výkon. Naše předsezóní obavy, že v bráně budeme mít v této sezóně problémy, se postupně rozplývají. Teď nám ještě zbývá pořešit souhru s pivotem a bude dobře :-).

    30.gól vsítil Michal Gajda, kterého dnes bylo plné hřiště a jeho 9 gólů (5 bylo z trháků) je zatím jeho osobák za starší žáky. Milde dnes 8 zásahů, David 10, Robas 8, Martin 4. Dominik, Adrián a Tomáš Drahoš dnes bez zásahu, ale zejména Domino měl dneska smůly kopec, ale to nevadí, protože jeho velké chvíle za st. žáky příjdou až v klíčových zápasech (fakt se mi onehdy o tom zdálo). Na co se moc pěkně dívá je snaha kluků si navzájem nahrát do šance, hrají tak nějak jeden pro druhého a to je obrovské pozitivum naší útočné hry. Nikdo vyloženě nehoní jen svoje góly, kluci mají snahu se pěkně podělit. Milde dnes převzal sedmičkovou štafetu od Davida, který po 10 úspěšných exekucích v řadě od začátku sezóny svou jedenáctou neproměnil. Milde dnes dal 2 sedmičky a bude pokračovat až do té doby, kdy nedá. Pak je na řadě tuším Michal.

    Snaha o dosažení 40.gólu vyšla vniveč. Nejblíže byl Robas, který však svůj trhák chtěl vyšperkovat technickým zakončením alá bundesliga, ale vůbec se mu to nepodařilo. Několik vteřin před koncem zápasu se o zakončení pokusil David, který již po hřišti posledních několik minut jen tak popocházel s nataženým tříslem. Jakmile však zjistil, že by svému otci mohl 40. gólem přivodit radost a škodu zároveň, tak se z dobrých 15-ti metrů, tříslo netříslo, rozběhl kolmo na obranu s takovou rozhodností a zarputilostí, jako by právě rozhodoval finále mistrovství světa. Z jeho ruky vyletěla bomba snad nadzvukovou rychlostí, ale trefilo to brankáře do nohy (snad je nemá zlomenou)… A přitom jde jen o takovou blbost, jako je 40.gól :-):-):-)
Svazové přehledy

201711008 st. 
žáci vs. HK Ivančice obr.[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Pavel Víška | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

şehirler arası nakliyat

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor