| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žačky | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
19314 (19314 hl.)
časová osa gólů
2327 (2327 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
2834 (2834 hl.)
fotky
4725 (4725 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2320 (2320 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2284 (2284 hl.)

Celkem hlasovalo: 33804


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


18.03.2018 Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna (st. žáci)
Vydáno dne 19. 03. 2018 (1276 přečtení)

18.03.2018 Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna (st. žáci) 20180318 st. žáci vs. Sokol Juliánov Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna 27:36 (12:19)


Dneska by to šlo :-).


    Takže dneska by to teda šlo… Teda šlo by napsat článek o zápasu našich st. žáků. Jednak jsme vyhráli a také jsme zažili nějaké to vzrůšo v podobě vyvedení jednoho našeho fanouška z tohoto zápasu :-). Přestože venku mrzlo až praštělo, v juliánské nafukovače bylo řádné horko a padaly tam ostrá slova a došlo i na výhrůžky. Ale popravdě řečeno jak horké hlavy rychle vzplály, tak i rychle vychladly a myslím, že už pár minut (u někoho možná až pár hodin) po zápase si na tento incident už ani nevzpomněly.

    Ale věnujme se nejdříve výkonu našich borců, kteří nastoupili bez pivota Radka a křídla Honzy. Z mladších žáků nás posílili jen Marťas a Kuba, takže jsme měli jen jednoho na střídání. Domácí však na tom byli ještě hůře. Bylo jich jen 7 a ještě, nemaje klasického brankáře, se různí hráči během zápasu střídali v brance. Domácí sice měli ve svém středu jednoho opravdu dobrého hráče, ale oproti našemu vyrovnanému družstvu moc šancí neměli. Naši kluci nehráli moc kolektivně a spíše se pouštěli do individuálních akcí, které jim nutno říci docela vycházely. Hromada našich gólů padla z trháků, když domácí poztráceli mnoho míčů při průnicích do naší obrany. V obraně nám dělala problémy jen soupeřova hra přes pivota, kdy jsme z tohoto postu obdrželi alespoň 15 branek. Celkově bylo vidět, že kluky to dnes docela bavilo. Velice dobře se do hry zapojili mladší žáci, kdy Martin dal 4 branky a Kuba se trefil 2 krát z pozice pivota. Šimon v bráně celkem dobrý, jen stále zvedá tu nohu při střelbě z křídla. David a Milde dobrý, oba si dnes konečně uvědomili, že jsou to střelci, a že jako střelci musí prostě střílet a střílet a střílet.

    A jakže to bylo s tím vyvedeným újezdským fanouškem? Milde mladší (syn) hrál, tak jako vždy, pěkně tvrdě a od podlahy a velice rychle si vysloužil napomenutí a 2 minuty. A právě, když mu rozhodčí udělil další 2 minuty za faul na nejlepšího hráče Juliánova, se to stalo. Celá juliánská aréna viděla, že o faul nešlo ani náhodou, a že domácí hráč pouze sám a nezaviněně upadl a dalo by se říct, že faul trochu přifilmoval. Rozhodčí byl však jiného mínění a Milde mladší byl vykázán na lavičku. Jelikož s ním cestou na lavičku cloumal vztek nad touto křivdou, neodpustil si směrem k rozhodčímu (nebo směrem k simulujícímu domácímu hráči?) jedno velice známé pantomimické gesto, které však na hřiště rozhodně nepatří. Snad jen v českém parlamentu si takto poslanci mezi sebou navzájem sdělují, že jsou jedničky a také ho používá v dobré víře v jednom filmu Mr.Been jako kamarádský pozdrav. Rozhodčí si této reakce však nevšiml a zdálo se tedy, že situace je vyřešena.

    Opak byl však pravdou. Milde starší (otec) pozorujíc celou situaci z nějakých pěti metrů jako do té chvíle spořádaný divák, začal mocným, ale laskavým hlasem nabádat domácího hráče k přiznání, že upadl sám, a že o žádný faul v podstatě nešlo. Člověk by si řekl, že čtrnáctiletý žák bude vděčný za to, když mu starší a zkušenější dobře radí, ale kupodivu tomu tak nebylo a směrem k Mildemu staršímu z jeho úst zaznělo něco, jako návrh na pěstní souboj. Milde starší nebyl dalek toho vrthnout na hřiště a výzvu příjmout, ale dokázal se ovládnout a omezil se pouze na slovní odpověď, jejímž obsahem byla spousta jadrných a citově zabarvených slov.

    Na vzniklou situaci nemohl reagovat rozhodčí jinak, než požádat domácího hlavního pořadatele o vyvedení Mildeho staršího ze zápasu. Všem to chvíli trvalo, než jim došlo, o co se vlastně jedná. Milde starší si při nuceném odchodu také neodpustil směrem k rozhodčímu verbální komentář, kdy arbitrovi silně nedoporučoval někdy se ještě ukázat v Újezdě. Ačkoli celá situace může působit hodně vyhroceně, myslím, že horké hlavy už vychladly, a že pan rozhodčí k nám příště nemusí mít rozhodně strach přijet :-):-):-).
Svazové přehledy

20180318 st. žáci vs. Sokol Juliánov - přehled[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Pavel Víška | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

şehirler arası nakliyat

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor