| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žačky | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
19305 (19305 hl.)
časová osa gólů
2318 (2318 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
2824 (2824 hl.)
fotky
4711 (4711 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2311 (2311 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2270 (2270 hl.)

Celkem hlasovalo: 33739


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


06.05.2018 Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna (st. žáci)
Vydáno dne 09. 05. 2018 (1063 přečtení)

06.05.2018 Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna (st. žáci) 20180506 st. žáci vs. Sokol Sokolnice - přehled Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna 29:36 (15:20)


Přesvědčivé vítězství.


    Za příjemného slunečného nedělního počasí jsme zavítali, povětšinou kolmo, do sousedních Sokolnic, abychom v odvetě dali zapomenout na podzimní nepovedený zápas s tímto soupeřem. Ten podzimní domácí zápas mám stále v podvědomí, protože to byl jeden z našich nejhorších výkonů všech dob… Ale co na tom, už je to pryč, protože dnes jsme se z tohoto traumatu vyléčili a konečně jsme na něho dali zapomenout – ze Sokolnic vezeme přesvědčivé vítězství!

    Ačkoli jsme udělali v zápase více než 20 technických chyb, což je (přiznejme si to) hrůza, tak to na poklidné vítězství nakonec stačilo. Od první minuty jsme po celou dobu zápasu vedli a jen jednou jsme dovolili soupeři srovnat skóre, kdy na nás dolehla malá krize, ze které jsme se však dokázali elegantně dostat. Dnes se dařilo snad úplně všem. K osvědčeným tahounům se konečně přidal i ostrostřelec Milde, kterého je pro příště potřeba aktivně vtáhnout do zápasu hned od prvních vteřin, protože je trestuhodné nechat jeho střelecký potenciál ladem. Dařilo se i Michalovi na křídle, který zároveň okořenil svůj výkon i 30-tým gólem a pozadu nezůstal ani Honza, který na spojce několikrát odvážně a úspěšně zajel do tvrdé obrany. Na pivotu se střídali ml. žáci Luba a Dominik, a i když dnes neskórovali, tak byli hodně vidět. Dominik několikrát dobře v útoku postavil odblok pro naše spojky, čímž je vyzval ke snadnému průniku do obrany a dobře silově vybavený Luba sváděl urputné souboje, ze kterých málokdy vyšel jako poražený, a když už odešel, tak jen s trestem na 2 minuty :-). A Marťas se celý zápas držel a vypadalo to, že to snad vydrží až do konce (nevystřelit z pozice střední spojky), ale nakonec (za rozhodnutého stavu) to už prostě nevydržel a vyslal jednu jedovku přímo do levého vinglu, aby se balón odrazil od tyčky do pravého vinglu a potom těsně za brankovou čáru (což rozhodčí viděl a odpískal) :-). Šimonův výkon v bráně gradoval až koncem druhé půle, kdy celý zápas zakončil třemi úspěšnými zásahy v řadě. Osvědčené opory Robas a David opět potvrdili svou dlouhodobou spolehlivost a zdá se, že směrem ke konci sezony jim jejich forma ještě graduje.

    Celkem jsme dnes získali 6 sedmiček a 6 jsme jich i proměnili. V obraně jsme předvedli několik zablokování střel soupeřových spojek, čímž náramně pomůžeme Šimonovi v bráně. A také jsme měli několik nádherně hozených trháků. Celkově dnes byla na našich borcích vidět radost ze hry, což nás naplňuje optimismem směrem k posledním zápasům s těmi nejlepšími, které máme ještě stále před sebou (Telnice, Kuřim „A“ a Hustopeče. Pokud tyto nadcházející zápasy zvládneme, tak můžeme celou sezónu hodnotit jako vydařenou, i když v celkové tabulce to na umístění mezi nejlepšími třemi už asi nebude.

    A nakonec patří velký dík početné skupině našich fanoušků (jak těm skalním, tak těm nově se tvořícím), kteří nás přišli podpořit. Jejich přítomnost měla na naše kluky mimořádně povzbuzující vliv :-)!


Svazové přehledy

20180506 st. žáci vs. Sokol Sokolnice - přehled[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Pavel Víška | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

şehirler arası nakliyat

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor