| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žačky | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
19305 (19305 hl.)
časová osa gólů
2318 (2318 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
2824 (2824 hl.)
fotky
4711 (4711 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2311 (2311 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2270 (2270 hl.)

Celkem hlasovalo: 33739


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


21.10.2018 SKKP Handball Brno A - Sokol Újezd u Brna (st. žáci)
Vydáno dne 24. 10. 2018 (1017 přečtení)

21.10.2018 SKKP Handball Brno A - Sokol Újezd u Brna (st. žáci) 20181021-st. žáci vs HK SKKP Handball Brno A - foto SKKP Handball Brno A - TJ Sokol Újezd u Brna 23:24 (9:12)


Napětí a drama až do vítězného konce.


    V neděli 21.10.2018 jsme vyrazili do SKKP Handball Brno na zápas proti favorizovanému A týmu.

    Vzhledem k tomu, že Královopolské Áčko dosud nikdo neporazil, a to ani předpokládaný lídr naší kategorie, Sokol Telnice, který má ambice hrát žákovskou ligu, očekávali jsme, že zápas bude pod taktovkou Kápéčka.

    Před zápasem jsem kluky motivoval, že i když šance nejsou velké, tak ať se tím netrápí, hrají bez negativních emocí a tak jak jsou zvyklí. Jestli prohrajeme nebo néééé, by nemělo být důležité. Hlavně musíme na hřišti odvést maximum, abychom i v případě prohry mohli prohlásit, že jsme jim to nedali zadarmo.

    Hra začala ze strany KP trochu ostýchavě, a tak naše obrana neměla moc práce ubránit a eliminovat soupeře. Domácí se k šestce ani nedostali, tudíž museli střílet jen z cca 13 m. Tyto střely Lukáš vychytal. Je pravdou, že někdy i se štěstím, neboť už byl překonán, ale míč neměl takovou rychlost, aby se dokutálel až za brankovou čáru 😊. Marné snažení soupeře nabíjelo naše kluky natolik, že po 3 minutách jsme vedli 3:1 a v tomto duchu se odvíjela celá polovina zápasu. Dostali jsme branku, dali jsme branku, takže si dokážete představit, že nás průběh zápasu malinko překvapil. Naši borci zavětřili, že se to dá dotáhnout do vítězného konce a makali co to šlo 😊. Šlo to dobře a poločas jsme zakončili s výsledkem 12:9 pro nás.

    Druhá polovina zápasu se nesla v duchu napětí a nervozity, a to nejen z naší strany, ale i ze strany soupeře. I když se domácí herně malinko zlepšili co se týče kombinací a občas nám obranu svým pohybem trošku rozhodili, musím říct, že naši borci dobře přebírali rotující hráče soupeře, a tak zvaný Němec několikrát vyšel na prázdno 😊 😊 😊. I když nám to v kombinacích pořád skřípe, byli jsme schopní procházet až na brankoviště i přesto, že soupeř používal nový druh bránění. Vypadalo to, že nebrání hráče, ale dres držený za číslo vzadu. Velice často se nám stávalo, že i když náš hráč byl fyzicky za obranou, tak dres držený obouruč obranu nepřekonal 😊, Škoda, že to rozhodčí neviděli 😏 😏 😏. Nás to ale nezlomilo a to ani ve chvíli, kdy jsme asi minutu hráli ve čtyřech. Kluci neřešili, jestli je to zapískáno dobře nebo špatně, ale makali pořád dál až do zaslouženého vítězného konce!!!!!!!!! Nakonec jsme to uhráli na 24:23 😊.

    Ale abych jen nechválil 😊, je třeba si uvědomit, že sedmička se prostě dávat musí. Dneska jsme minimálně 3x selhali. Trochu nám chybí pohyb bez míče, a to zejména, když soupeř vysune obranu a nenechá nás kombinovat. Střelba se musí také zlepšit, protože jsme spoustu šancí neproměnili. Nemusíte se ale bát. Na tom všem zamakáme 😊 😊 😊.

    Co však musím vyzdvihnout byl fakt, že jsme nehráli jako jednotlivci, ale že v KP byl team s velkým T. Klukům moc děkuji a tímto všechny chválím 😊, pokárání si nechám na příště 😊 😊 😊Svazové přehledy

20181021-st. žáci vs HK SKKP Handball Brno A[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Michal G | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

şehirler arası nakliyat

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor