| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žačky | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
19305 (19305 hl.)
časová osa gólů
2318 (2318 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
2824 (2824 hl.)
fotky
4711 (4711 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2311 (2311 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2270 (2270 hl.)

Celkem hlasovalo: 33739


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


3.11.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball Brno B (st. žáci)
Vydáno dne 09. 11. 2018 (1007 přečtení)

TJ Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball Brno B (st. žáci) 0181103-st. žáci vs SKKP Handball Brno B - foto TJ Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball Brno B 38:16 (23:10)


Bezproblémová výhra.


    Jelikož už začal listopad a očekává se sychravé počasí, tak všechny další domací utkání odehrajeme v telnické nafukovací hale. Jako první k nám zavítalo SKKP Handball Brno B. Už od první minuty bylo zřejmé, kdo bude mít navrch. V páté minutě jsme vedli 4:1. Jako obrana byl naordinován systém 1:5, kdy na hrot byl nasazen nejmenší hráč Flajša, který buď málo snídal nebo byl unaven, ale nechtělo se mu asi skákat, protože všechny soupeřovy přihrávky mu lízaly konečky prstů. Nicméně dokonale znepříjemňoval soupeřovu rozehrávku.

    V obraně pánové fungovali skoro na jedničku. Soupeře většinou ubránili a při jakémkoli získání míče jsme chodili do trháků, většinou úspěšných. Naši dnešní exekutoři RÚ byli Michal Gajda (12) a Marťas (11), kteří si vzájemně nahravali do gólových šancí. Tato dvojka se postupně sehrává a do dalších let budou jistě přínosem pro naši házenou.

    Při jednom rozehrávání soupeře po gólu vběhl Marťas do nahrávky, sebral balón soupeři a než se hráči vzpamatovali z toho, co si tento malý šikovný házenkář dovolil, lovil brankář míč ze sítě. Při další akci se stejný borec dostal do křídla až do téměř nulového úhlu. Všichni čekali střelbu, ale Martin šikovně nahrál zpátky do pivota Mildemu, který už jenom v pohodě zakončil.

    Hrála se házená, která potěší nejedno oko diváka a na kterou je radost chodit. Když se blížil 30. gól, tak se na bránu řítil Flajša s Michalem. Martina obtěžovala trojice obránců. Nabízela se nahrávka, ale Marťas však volnému Michalovi nepřihrál a ukličkoval obránce sám, tak jak je jeho zvykem a sám i zakončil. Tatínek Aleš měl velikou radost 😊. Michal Gajda starší si oddechl, ale synek mu to vynahradil v dalším zápase za ml. dorost, kde vsítil onen pověstný třicátý gol 😊 😊. Pánové děkujeme 😊.

    Nerad bych opomenul ani ostatní účastníky tohoto zápasu. Milde (8) dovádí soupeře jak v obraně ale i v útočné fázi až k slzám 😊. Petr Máca (1) dal sice jen jeden gol, ale hráč je víc než platný. Martin Máša (5) si na levé spojce parádně rozumí se svým křídlem Michalem a výborně si připravují akce k zakončení. Dominik Absolon (1) na pivotě odvádí neuvěřitelný kus práce pro team, a i když ho bolí záda, tak ho nic nezastaví, aby nehrál. Ještě tu máme golmany a to novice Šimona Merhouta, který neuhne žádné střele a ve chvílí, kdy doladí brankařské pohyby, bude z něho hvězda. Náš druhý brankář Lukáš Ritter to má jako na houpačce 😊. V prvním poločase si sice na balon nesáhl, ale ve druhé půli branku zavřel a svými zákroky přiváděl soupeře k šílenství 😊.    Kluci děkujeme. Byl to opět parádní výkon.


Svazové přehledy

20181103-st. žáci vs SKKP Handball Brno B - obr[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Tom Zourek | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

şehirler arası nakliyat

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor