| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žačky | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
19305 (19305 hl.)
časová osa gólů
2318 (2318 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
2824 (2824 hl.)
fotky
4711 (4711 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2311 (2311 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2270 (2270 hl.)

Celkem hlasovalo: 33739


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


Dobiáš Cup 2019 (starší žáci)
Vydáno dne 05. 12. 2019 (928 přečtení)

Dobiáš Cup 2019 (starší žáci) 20191129 D6/13 Dobiáš Cup 2019 (starší žáci) 20191129 Dobiáš Cup 2019 (starší žáci)


Pátek 29.11.2019:
    Na cestu do Rožnova jsme se tentokrát nechali dopravit mikrobusem firmy Haluza ze Sokolnic. Nebyl to špatný tah. Přece jen odřídit celou cestu, jít hned koučovat a na konci turnaje to samé jen obráceně, už nás moc nebere. Takhle jsme se v pohodě ubytovali, přejeli na halu a už nás čekal první zápas.

    Utkali se týmem ŠKP Bratislava. Začali jsme nemastně, neslaně. Po sérii nezdařilých útoků nás musel zachraňovat až brankář. Jeho jisté zákroky kluky uklidnily. Začali jsme si víc věřit a kluci v ofenzivě získali na sebedůvěře. Obrana 3:3 byla dobrá celý zápas a po rozkoukání se na bránu soupeře valil trhák za trhákem. Celkem jednoznačně jsme získali výhru 21:12 (9:7)

    Druhý zápas s Lovci z Lovosic byl "stejný" jako náš první, jen v opačném gardu. Prohráli jsme 9:22 (6:14). Lovci byli úplně jinde rychlostně, čtením hry v obraně i herní vyspělostí. Mohli jsme prohrát i méně, ale kluci se snažili rychle zakončovat. Bohužel, chyběly přípravné akce před zakončením. Naše zbrklé nahrávky byly snadnou kořistí Lovců a jejich propracovaný přechod do útoku společně s jistým zakončením byl smrtící.

Sobota 30.11.2019:
    Hráli jsme až odpoledne, takže jsme ráno měli čas na návštěvu bazénu. Po návratu do haly jsme viděli část zápasu naší skupiny, Lovci Lovosice proti ŠKP Bratislava. Vítězství Lovců nás posunulo do bojů ve finálové skupině. Trošku jsme to čekali, ale čert nikdy nespí. Nyní už víme, že nejhůře můžeme být osmí. Další fakt, který z této výhry vyplynul byla znalost dalšího soupeře. Ve 13:05 jsme se utkali se Sokolem Velké Meziříčí. Odehráli jsme nesmírně bojovné a vyrovnané utkání. Vel.Mez po většinu času těsně vedl, ale dovolili jsme mu odskočit max. o 2 branky. V hektickém závěru jsme srovnali a minutu před koncem se ujali vedení, které jsme díky discilinovanému výkonu udrželi. Vyhráli jsme 15:14 (8:8).

    Sobotní hraci den uzavíral náš souboj s SKP Frýdek Místek. Vzhledem k dosavadním výsledkům turnaje jsme nebyli favority. Vidina šance hrát o medaile nás však hnala kupředu. Začali jsme vysunutou obranou, ale soupeř hrající hodně rychle, námi dokázal procházet. Když to nešlo s vysunutou, zvolili jsme vysunutější a konečně to bylo ono. Soupeři jsme se vyrovnali, ale ztráta ze začátku rozhodla o naší prohře 27:23 (15:12). Kluci odehráli senzační zápas, užili si ho, a my s nimi. Teď nás čeká boj o 5. místo.

Neděle 1.12.2019:
    Ráno jsme se sbalili, předali třídu a pěšmo se odebrali do haly na poslední turnajový zápas. V 10:15 začal duel s domácím TJ Rožnov pod Radhoštěm o náš historický úspěch. Soupeře jsme hrát viděli, takže nás neměl jak překvapit. Šlo jen o to dodržet taktické pokyny 😊. To se úplně nepovedlo. Naše pravá spojka střílela na přetah a brankař už tam automaticky chodil. Obrana naštěstí fungovala na jedničku a zhruba v polovině první půle jsme vedli o dvě branky. Pak nevím, co se stalo, ale začali jsme hrát stylem hrr na ně. Vedli jsme a borci chtěli hned rozhodnout. Začali jsme hrát 1 na 1, přestali zapojovat křídla, která byla do té doby neomylná. Petr 2 branky ze dvou pokusů a Matěj 1 z 1. Poločas už byl 7:7, ale všechno bylo otevřené. Ve druhé půli jsme v obraně několikrát místo přistoupení couvli a z volné střelecké ruky se útočníci nemýlili. Prohráli jsme 13:14 (7:7) a bereme celkové 6 místo. Prohra o branku může mrzet, ale i tak je to velký úspěch.

    Já osobně jsem z Dobiáš Cupu nadšen. V posledním zápase a vlastně v celém turnaji vidím obrovský přínos pro kluky, kteří by takto těžká utkání potřebovali hrát častěji. Jenom tak získají kvalitní herní praxi a při hře pod tlakem se naučí nezmatkovat a hrát stále svou hru.

    Ze 164 hráčů se naši kluci střelecky neztratili:
24 branek dal a 6. místo odsadil Dominik Absolon
14 branek dal a 22. místo obsadil Kuba Odehnal
11 branek dal a dělené 31. místo obsadil Martin Flajšinger
10 branek dal a 38. místo obsadil Petr Máca
6 branek dali a dělené 65. místo obsadili Luba Řoutil a Kuba Hájek
4 branky dali a dělené 84. místo obsadili Matěj Kachlík a Mara Velíšek
1 branku dal a dělené 109. místo obsadil Tom Vyoral
Zbytek týmu: Ondra Novák, Ondra Měšťan, Martin Holešanský, Dalík Absolon se gólově neprosadili.Fotogalerie na Rajčeti[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Luděk | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

şehirler arası nakliyat

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor